Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

3D u porastu

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
3D u porastu

Prema američkom istraživaču tržišta IMS RESEARCH do kraja godine više od 50 TV operatera će nuditi 3D programe. Za narednih 18 mjeseci očekuje se da će 75% TV programa biti u 3D. Do 2014 godine 9% TV kućanstava će imati 3D televizore, a u SAD-u čak 40%. U naredne tri godine 41% Nijemaca će kupiti 3D uređaj. 3D filmovi koji se prikazuju u kinima mogu se gledati samo pomoću specijalnih naočala.
 
AW: 3D u porastu

@borko

da li treba 3d receiver za ti kanali ili dovoljno obican hd receiver.
unapred hvala

pozdrav
 
AW: 3D u porastu

Koliko je meni poznato potreban je samo HD resiver. Sto se tice 3D tehnike ja bi tu malo pricekao, posto uvek nesto novo izlazi. Sad izlaze i televizori za koje uopste nisu potrebne naocare. Naocare nisu bas tako i jeftine a ni udobne. Familija sa dvoje dece treba 4 komada, a sta ako jos gosti dodju. kostaju te vise naocare nego TV.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: 3D u porastu

....... Familija sa dvoje dece treba 4 komada, a sta ako jos gosti dodju. kostaju te vise naocare nego TV.

trazi cu po 20€ ulaz svakome ko hoce da gleda.

imao sam namere da menjam tv. pa imao interes na 3d tv. sada neznam videcu mozda cu uzeti sebi jedan u jesen ako nemoram receiver menjati.

ponovo hvala na odgovoru @borko
 
AW: 3D u porastu

ja sam gledao najeftinije naocale kostaju oko 120€ onda bi mogao naplacivati ulaz i 50€ a sto je rekao Borko tu bi se tebalo stvarno malko pricekati opet ce izaci nesto novo a televizori sa 3D su i prskupi
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…