Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Vicevi

AW: Vicevi

Zenske grudi
Objasnjava deda unuku razlike kod zenskih grudi.
"Znas, sine, male, velike...sve imaju nesto zajednicko! Od dvadesete do tridesete-ko jabuke...glatke, cvrste, milina... Od tridesete pa tu negdje do pedesete-ko narandze. Nisu vise tako glatke, al' su jos finog oblika, jos se drze, socne i lijepe pod rukom. Poslije pedesete kao luk."
I cuti deda, ne daje nikakvo objasnjenje:
"Pa dobro deda, de objasni, zasto ko luk?" pita unuk.
"Cim ih vidis, place ti se!"
 
AW: Vicevi

Pao Mujo na polaganju vozackog ispita i psuje a Fata ga pita:Jesi li prosao?
A Mujo ce :Ma kakvi jebo me na stopu ,jebo me na raskrsnici ,jebo me na semaforu....
Fata ce na to:
svasta,mene samo jednom u garazi i ja prosla
 
AW: Vicevi

Vratio se Haso nakon rata u Sarajevo te sretne Sulju i pita za ostale kako je Mujo, sta radi.Dobro je prica Suljo,znas zveknula granata blizu stana pa su ogluvili.Idi slobodno da ih posjetis,samo nemoj kucati niti zvoniti nego samo udji na vrata.
Ide Haso tako nekuca vec udje direktno kad tamo stoji Fata drzi se za sise a preko puta nje Mujo guzi punicu i drzi kisobran.Haso se sav izgubi i pobjegne odatle i poslije sretne Sulju i isprica mu sta se desilo a Suljo ce na to:Ma to ti oni tako komuniciraju jer su gluvi
-Vidis, Fata kaze Muji da ide po mlijeko a Mujo odgovara: Jebem ti mater zar nevidis da pada kisa
 
AW: Vicevi

Došo Mujo u apoteku i kaže:
- "Daj mi aspirin, paracetamol, kafetin i uzmi i ti šta piješ pa naplati."
 
AW: Vicevi

Krenuo Mujo u Njemačku vlakom, maše on Fati i viče:
- "Čuvaj djecu!"
- "Šta kažeš, NE ČUJEM!"
- "ČUVAJ DJECU!!"
Ne konta Fata, kad će Mujo:
- "MA JEBI SE!"
- "HOĆU HOĆU!!"
 
AW: Promo pijesme 2009

Mujo trebao da ide u lov, pa pozajmio od Hase psa-pticara.Kada se vratio iz lova Haso ga pita:
-Je li, bolan, kakav je ovaj moj pticar?
-Pa ne znam...Ili ga ja lose bacam ili on ne zna da leti.

 
AW: Vicevi

Otisao poslije posla Mujo u kafanu malo da se opusti...
Pa se malo vise opustio,i krene kuci onako pripit...
Kad je dosao ode pravo u kupatilo i vidi zena se namjestila,
on samo zavrne haljinu,kad ce ona sta to radis,a on je udari po g.....i, ikaze suti...
kad je zavrsio,izidje u kuhinju i ugleda svoju zenu.Pa je pita?Fato jel to ti mati dosla...
A ona ce nije moja nego tvoja......
 
AW: Vicevi

Prce se did i nana i upita nana:Jel imas zastitu a dido ce na to:Sta ce tebi zastita tako staroj?
Da ne dobijem salmonelu od starih jaja.
 
AW: Vicevi

Donio Mujo kurton kod vulkanizera a majstor se buni:Nemogu vise da ga krpim ima vec pet zakrpa.A Mujo ce na to:pa nisam ga ja ni donio da ga krpis,nego da ga centriras stalno mi zanosi na dole.
 
AW: Vicevi

evo ih par i odmene

Leže Crnogorac i Dalmatinac ispod smokve. Zapuše vjetri i jedan zreo plod padne sa stabla, ravno Dalmatincu na glavu i otkotrlja se dva metra od njega.
Dalmatinac: "Jebala majku, šta ne upade u usta!"
Crnogorac: "A 'ko bi je i žvak'o!!!"



Mujo se sprema zaskočit Fatu, ali Fati se baš i neda.
-"Sta ti je bona, šta ne valja?"-upita Mujo.
-"Dosadno mi je, svaki put isto. Daj da probamo malo drugačije."-predloži Fata.
-"A što bi ti htjela?"-upita Mujo.
-"Želim prvo ljubljenje i lizanje."
-"A gdje?"
-"Pa zaš, tamo... Tamo gdje piškim."-sramežljivo će Fata.
Mujo se digne iz kreveta i izađe iz sobe, a Fata zbunjeno ostane ležati na krevetu. Nakon nekog vremena Mujo vikne sa drugog dijela hodnika:
-"Fato, a jel moram i pločice?"





ulazi redovnica kod glavarice samostana i kaže:
-zamislite, časna majko ,išla sam šumom ,kad je odjednom iza grma iskočio neki mlad momak
i silovao me! što da radim?
-ne brini, kćeri,samo pojedi tri limuna.
-zar će mi to pomoći?
-ne, ali će ti barem skinuti taj osmijeh s lica!


:D

 
AW: Vicevi

Uhvatili Muju u pljacki banke i dosao pred sudiju.
Kaze Muji sudija:Ako vratis pare smanjit cemo ti kaznu a Mujo ce na to:
-Dragi sudija,ja da sam mislio vracati pare digo bi kredit.
 
AW: Vicevi

Pita uciteljica ucenike da nabroje lijekove koje znaju i zasto sluze.Prvi kaze Andol za prehladu,drugi kaze Brufen kad bole ledja a treci kaze Vijagra za proljev.
-Kako za proljev pita uciteljica?
-Pa mama govori uvjek ocu:popij tu Vijagru mozda ti se to govno stvrdne.
 
Zurück
Oben