Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

VB4 i kod nas od sad

murati

Best Member
Boardveteran
Registriert
27. März 2008
Beiträge
7.555
Reaktionspunkte
4.320
Punkte
383
Ort
Digital-Eliteboard
Pozdrav Raja,od Dans je i kod nas na Forumu nova VB4..ako neko ima
kakvi Problema i neradi sta kako treba,neka pise ovde,da mozemo
optimalno Konfigurirat..
 
AW: VB4 i kod nas od sad

fali mi dosta postova, jucer sam nesto pitao u DM800 clone bereich-u i nema mi toga nikako. kad idem na beiträge anzeigen osim ovoh danasnjih dva pokazuje mi da su mi zadnji postovi bili 15. januar2 2010 23:42. sranje:emoticon-0179-headb:emoticon-0106-cryin
 
AW: VB4 i kod nas od sad

tako i prosli put bilo.vise od pola postova pobrisali.sve danke obrisali,zato ja to ne lupam vise uopste.cemu korist kad stalno cackaju.taman se naviknem na jedan izgled oni opet promene.
 
AW: VB4 i kod nas od sad

Problem je utome sto za VB3 nema vise Uptade..za jedan Forum kao ovaj je veoma vazno
da se Aktualizira..zbog Sigurnosti Foruma..ali kako izgleda bolje radi nego zadnji put..
 
AW: VB4 i kod nas od sad

nece vise..ovo ostaje..pa mora se nekad..VB3 nedaje vise Sigurnost onu sto zahtjeva ovaj Forum..
stime da smo morali preci na VB4..
 
AW: VB4 i kod nas od sad

Nije lose iako je stari vb3 bio bolji ili je to samo dok se ne naviknemo na novi izgled.
Svi kukamo da nevalja a tek drugi-treci dan kako je prepravljeno.
Kao sto je Murati rekao treba da ima update i sigurnost,to je vazno.
Ma naviknut ce mo se i na ovo,samo nam treba malo vremena...
:good:
 
Zurück
Oben