Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

total tv proradio u cs-u!!!!

AW: total tv proradio u cs-u!!!!

veoma diskutabilna tema.sve je stvar globalizacije i gutanja onoga sto ti se servira...pazi majku mu!ti si pay server,a oni nisu...pa oni su ti koji naplacuju to sto ti nude.a da li to stvarno toliko vredi?ne znamo!toliko ti ti kosta i kraj price.jedina razlika je sto oni placaju porez drzavi...opet...lopovima...postavlja se pitanje,zasto mi uopste moramo da placamo porez drzavi?najveca legalizovana pljacka,ili ti sisanje ovaca odkada postoji covecanstvo...bankarstvo je malo mladje.pa ako postoji mogucnost,zasto i ti mali covece nebi malo okusio od tog masnog kolaca.zasto oni da imaju kule i gradove a ti da nemas.veoma diskutabilno...
 
Slazem se sa tobom u nekim stvarima i da ima njih sto vide samo interes u CS-u. Al ima i nas drugih haj necu reci sto nam je CS hoby nego jednostavno smo znatizeljni.
Ja polazim od sebe ,a koliko mogu vidjeti ovdje i vecine korisnika ovog foruma. Uvijek se nadje poneko ko iskoristi hoby za interes heheh.
Ja licno imam skoro sve pakete legalno ,al opet volim cackat oko CS-a. Da naglasim nikad nisam imao pay server. A sad Total ili ne manje bitno niko nece umrijet bez njega ;)
U zamjenu za total kupio sam sebi Nettv (dvije preplate) ,al opet volim gledat nettv preko DB-a jer stvarno bolje radi nego na orginalnom Motorolinom boxu.

Nista lose misljeno nerminz
Poz
 
AW: Re: total tv proradio u cs-u!!!!

Ajde da vam dam još malo informacija.

Kartica koja je došla s modulom, RADI i van modula u bilo kojem reciveru.
Ali je programirana da samo otvara jedan program........
 
Re: AW: Re: total tv proradio u cs-u!!!!

nerminz© 2013
 
Zuletzt bearbeitet:
Re: AW: Re: total tv proradio u cs-u!!!!

nerminz© 2013
 
Zuletzt bearbeitet:
Re: AW: Re: total tv proradio u cs-u!!!!

nerminz© 2013
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Sa jolly cam ne moze nista da se izvuce nemojte ga dzaba uzimati.Pozdrav
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

E taj Tool jede ale je li mozes da mi ga posaljes posto ostalo nije problem. Pozdrav
 
AW: total tv proradio u cs-u!!!!

Znaci nista od tool-a ako ima neko nek mi javi:D na PN.Poz
 
Zurück
Oben