Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sat-Media-World shop

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Zasto su zapeli.
Kvalitet prva klasa,svi boxovi testirani prije prodaje,garancija god


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Zasto su zapeli.
Kvalitet prva klasa,svi boxovi testirani prije prodaje,garancija godinu dana,ako se sta desi dobijas bez ikakvih problema i konplikacija novi box.
Pa ti vidi da svoj narucis iz kine :emoticon-0105-wink:.
 
Evo moji reciveri dosli.
Narucio u subotu (05.11), roba dosla u petak (11.11).
Dreambox 800se sinoc izprobo, sve fercera. Sad jos moram dva Dreambox 500 namontirat i isprobat.
Sad za sad, sto se tice shopa, sam super zadovoljan...vicemo dalje...
[h=1[/b]

Evo moji reciveri dosli.
Narucio u subotu (05.11), roba dosla u petak (11.11).
Dreambox 800se sinoc izprobo, sve fercera. Sad jos moram dva Dreambox 500 namontirat i isprobat.
Sad za sad, sto se tice shopa, sam super zadovoljan...vicemo dalje...
[h=1][/h]
 
lafomamone2 kako izgleda dm 800 hd se dali na donjoj strani blende pise sun 800 hd se i dali ima ispod blende usb prikljucak.

lafomamone2 kako izgleda dm 800 hd se dali na donjoj strani blende pise sun 800 hd se i dali ima ispod blende usb prikljucak.
 
Evo pokusat cu prikacit sliku od box-a. Sad za sad sam super zadovoljan sa sve tri reciver-a...


Evo pokusat cu prikacit sliku od box-a. Sad za sad sam super zadovoljan sa sve tri reciver-a...
 
Halo momci,
moze li mi neko reci kako se narucuje kod "sat-media-world shop"

To jest sta treba sve da popunim i koje podatke da dam.

Jel moze da se plati per Nachnahme ili prvo uplata.

Hvala


Halo momci,
moze li mi neko reci kako se narucuje kod "sat-media-world shop"

To jest sta treba sve da popunim i koje podatke da dam.

Jel moze da se plati per Nachnahme ili prvo uplata.

Hvala
 
Moras se prijaviti kod njih na stranicu,za prijavu ti treba mailadresa,naravno moras svoju liferadresu da das.
Sa nachnahme nemozes platiti samo vorkassa i lova ide za spaniju da se neiznenadis,kad uplatis posaljes im mailom http://www.google.a[/b] Moras se prijaviti kod njih na stranicu,za prijavu ti treba mailadresa,naravno moras svoju liferadresu da das. Sa nachnahme nemozes platiti samo vorkassa i lova ide za spaniju da se neiznenadis,kad uplatis posaljes im mailom [URL="http://www.google.at/search?q=überweisungsbestätigung&start=0&spell=1&biw=1680&bih=840Überweisungsbestätigung tako da oni odmah salju box.
 
Hvala Beastmaestar na brzom odgovoru,
jos jedno pitanje koja razlika izmedju Resivera:
Blackbox Sat Receiver (Linux System) sa ovog foruma i DreamBox 500 sa sat-Electronics shop

Pozdrav
[h=1][/h]


Hvala Beastmaestar na brzom odgovoru,
jos jedno pitanje koja razlika izmedju Resivera:
Blackbox Sat Receiver (Linux System) sa ovog foruma i DreamBox 500 sa sat-Electronics shop

Pozdrav
[h=1][/h]
 
Kao sto ti je beasmaster vec rekao, moras se kod njih registrirat i onda bestellen-is robu.
Ja sam nedavno kod njih narucio 3 recivera i sve radi ko sat…
Nisam ni ja poznavo shop, pa me je malo bilo strah überweisen-it skoro 400 eura, al´sve je


Kao sto ti je beasmaster vec rekao, moras se kod njih registrirat i onda bestellen-is robu.
Ja sam nedavno kod njih narucio 3 recivera i sve radi ko sat…
Nisam ni ja poznavo shop, pa me je malo bilo strah überweisen-it skoro 400 eura, al´sve je proslo ok…
Ja mogu shop samo weiterempfehlen … obavjeste te o primitku narudjbe, jel lova na njihov konto legla,
jel roba napustila lager, dobijes broj da verfolgen-is postu…itd

Sve super...:emoticon-0111-blush
 
Zuletzt bearbeitet:
Kako mislis isto ti je to, hoces da kazes da su braca.

Kako mislis isto ti je to, hoces da kazes da su braca.
 
Sta bi mi ti predlozio koji da uzmem.

Sta bi mi ti predlozio koji da uzmem.
 
Umago vidim tisi iz Stuttgart-a nismo daleko ja sam iz Reutlingena mozemo li nekako da kontaktiramo privat.

pozdrav


Umago vidim tisi iz Stuttgart-a nismo daleko ja sam iz Reutlingena mozemo li nekako da kontaktiramo privat.

pozdrav
 
kazem ti isto ti je to ,ja bi ipak uzeo onaj sto pise dreambox njemu (samo radi izgleda)

kazem ti isto ti je to ,ja bi ipak uzeo onaj sto pise dreambox njemu (samo radi izgleda)
 
Zurück
Oben