Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sat-Media-World shop

lafomamone2

Ist gelegentlich hier
Registriert
13. Januar 2010
Beiträge
35
Reaktionspunkte
15
Punkte
28
Ort
Linz
Imam jedno pitanje u vezi ovog sat-media-world shopa.

Posto nikad nisam kod njih nista kupovo, a htio bi kupit 2x Dreambox 500 SAT Black Edition + 1x Dreambox 800se HDTV PVR Sat (SIM 2.10)
(sve ukupno sa Versand-om kosta 394,18 EUR) interesuje me dali je shop seriozan (mogul im lovu bez straha überweisen) i kakva je kvaliteta
recivera sto prodaju?

U naprjed se zahvaljujem za sve informacije

Poz
 
imas u clone bereich-u vec cjeli tread u vezi sat-media-world. evo ti LINK pa pogledaj!!!!:DDD

imas u clone bereich-u vec cjeli tread u vezi sat-media-world. evo ti LINK pa pogledaj!!!!:DDD
 
Ja sam dva komada 800hd Estar kod njih uzeo do sada rade ok.

Ja sam dva komada 800hd Estar kod njih uzeo do sada rade ok.
 
ja sam 3 dm 500 hd kupio i sve je ok
meni isto bilo malo cudno slati novce u ESPANIA ali posto nema nikave kritike .....


ja sam 3 dm 500 hd kupio i sve je ok
meni isto bilo malo cudno slati novce u ESPANIA ali posto nema nikave kritike .....
 
Zahvaljujem se svima na informacijama.
Posto niko od vas nije nista negativno napiso, a i svi ostali postovi u clone bereich-u sto je narog_numulos verlinken-io govore da je shop ok,
odlucio sam da kupim gore navedene recivere.

Lova je vec unterweg


Zahvaljujem se svima na informacijama.
Posto niko od vas nije nista negativno napiso, a i svi ostali postovi u clone bereich-u sto je narog_numulos verlinken-io govore da je shop ok,
odlucio sam da kupim gore navedene recivere.

Lova je vec unterwegs nach Spanien...:DDD pa vam javim kako sam proso...

Poz
 
Slobodno salji lovu za spaniju,shop je 100 % seriozan,da ti jos napomenem napravi screen od überweisunga i posalji im sliku tako da oni salju box odma.
Boxovi su prva klasa(hd,sd nisam narucivao)sve sto sam narucio rade bez problema,ako nesto nepase


Slobodno salji lovu za spaniju,shop je 100 % seriozan,da ti jos napomenem napravi screen od überweisunga i posalji im sliku tako da oni salju box odma.
Boxovi su prva klasa(hd,sd nisam narucivao)sve sto sam narucio rade bez problema,ako nesto nepase javi se shopu preko emaila i oni ti odma box mijenjaju.
 
Havla za informaciju.
Evo upravo sam im weiterleiten-io screen shot od Kontoauszuga.

Poz


Havla za informaciju.
Evo upravo sam im weiterleiten-io screen shot od Kontoauszuga.

Poz
 
A sto me zanima zasto su svi zapeli za boardsponzora kod niko drugi neprodaje recije, i to jos malo jeftinije a cak i bolje!!
:)
 
Pa ti kao visoki Moderator bi morao imat vise pojma o tome gdje i bolje!

Pa ti kao visoki Moderator bi morao imat vise pojma o tome gdje i bolje!
 
Cudno ima i to ??kako su te prebacili vec na auto djelove kao Moderatora??
Pa cuj trebao bi jedan jeftin auspuh za Drema nabavi to :D


Cudno ima i to ??kako su te prebacili vec na auto djelove kao Moderatora??
Pa cuj trebao bi jedan jeftin auspuh za Drema nabavi to :D
 
Zurück
Oben