Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

@cviki
pa ja sam mislio da si ti nesto malo citao a ono NISTA od toga,nepomisljaj na novu aplikaciju!!!!!
ako stavljas image onda ubaci newenigma 3.3.2 ili Merlin ili cak ovo Link ist nicht mehr aktiv.
bolje je nego Ozoon image
najbolje probaj sa newenigma 3.3.2 i starom aplikacijom imas je u download da skines

pozz

sony
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

heheh ma citao sam ali sta ja znam nekako volim ozoone hehehehe ali ok probat cu tako kako si ti rekao
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

imam i ja problema sa newnigma 3.3.2 orginal dreambox 800se kada instaliram net tv nevidim ga nigdje kada odem u meni i dodatke pisemi da nije dostupan zbog cega
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Izasla je nova aplikacija na nettv pa mozete da probate:dfingers: na OE2.0 kod mene neradi.
Link veralten (gelöscht)
Pozdrav Siki
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

pozdrav siki78

problem je bas u toj zadnjoj aplikaciji od NetTv,mnogi su pokusali da to odrade ali su mnogi imali probleme i pokazalo se da kad instaliras novu aplikaciju pa neide i probas onda staru aplikaciju da stavis isto ti nista nepokazuje na boxu.
zato moras na box ponovo novi soft da stavis pa onda staru aplikaciju i tad ide bez problema.
i ja sam probao sa novom aplikacijom ali samo problemi...

pa zato sam ti i napisao da vidis sam o cemu se radi,i ja imam oe2.0 na orginal boxu dm8000
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Pozdrav!
A kad si probao jer ova je sveza koliko vidim nesto
manja od predhodne a sa prvom aplikacijom ide to
znam.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ljudi samo da vam kazem da se moze gledati nettv preko DM500HD jer ja vec gledam nekoliko mjeseci i sad trenutno gledam sa newnigma2 3.3.2 i starom aplikacijom i samo ponekad ton i slika nisu u skladu.Kupio sam pre 2 dana DM800HDSE i instalirao sam isto newnigma2 i staru verziju aplikacije i pojavila mi se na boxu ali nisam jos pokrenuo jer gledam na dm500hd-u.
Ali bi voleo da probam instalirati novu verziju aplikacije ali se neusudjujem, sta vi mislite??
 
Zurück
Oben