Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

hallo ja sam gogomax ko moze da mi pomogne sa dreambox 800 kako se stavlja c:linija unutra ista treba da se radi jos unutra ikako ide dalje molim vas pomognite me ljudi hvala puno od mene
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

dobro nam dosao gogomax
malo si sekciju zajebo al nema veze ce neko od mod,,prebacit,,,,,
evo tu imas upute od kolege gorana procitaj malo pa de zapne slobodno javi i pomognemo vec onda dalje

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
pozz
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

zdravo ljudi jasam gogomax izvinite malo sam pogresijo mozda ovde neznam kako se kontaktira ovde sa vima
ima dva dana kako sam se registao ovu stranu
atrebami pomoc od vas sa moju resirvu da gledam u dreabox800 satelisku dreambox500c kabelsko
imolim vas pisite dobro i jasno da rasumem ili javite mi pod mog kuci tel: 02163/3414660
ihvala puno za svi ovde od mene puno pozdrav od Gogomax
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

pozdrav gogomax

dobro nam dosao u nasu ex-yu sekciju.kako sam mogao da vidim tebi treba pomoc oko cccam-a??
pa kolega honda-civic ti je vec zakacio na strani broj 8 objasnenje u spoileru samo trebas da otvorid taj spojler i procitas i nadam se da ce tvoj problemi bit reseni!!!!!

pozz

sony
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

pozdrav od gogomax zasto nemogu da otvorim to stranicu spojler sta ste mi dali kad pritisnim https://www.digital-eliteboard.com/sh...konfiguracije-!!! ovde nema nista i pkazuje

gogomax, Sie haben keine Rechte, um auf diese Seite zuzugreifen. Folgende Gründe könnten z.B. dafür verantwortlich sein:

  1. Sie versuchen, den Beitrag eines anderen Benutzers zu ändern oder auf administrative Funktionen zuzugreifen. Überprüfen Sie bitte in den Forenregeln, ob Sie diese Aktion ausführen dürfen.
  2. Wenn Sie versucht haben, einen Beitrag zu schreiben, kann es sein, dass Ihr Benutzerkonto deaktiviert wurde oder noch aktiviert werden muss.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

aa tebi treba jos neko vreme na forumu da budes da imas pristup do Linkova,evo cu ti stavit u citat da mozes gledat

ovde imas od kolege @gorana

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
a ovde od kolege @janicara

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Cao, i ja imam isti problem da instaliram nettv-aplikaciju. Kad instaliram novu sa stranice od nettv javi "installierte Pakte 1, Fehler 0". Nakon restarta nema aplikacija i ukazuje se "Einige Plugins sind nichtverfügbar: Extensions/nettvplayer (cannot import name gEvent)

Skinuo sam i staru verziju aplikacije, ali kad nju instaliram javi mi "instellierte Pakete 0, Fehler 0"

Sta moze biti? Hvala unapred.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Hvala Sony za brzo javljanje. Skinuo sam upravo "tvoju" verziju aplikacije. Box je DM800 HD PVR i original, a image newnigma2.
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

probaj jos jednom sa tom aplikacijom!!!!!!!
ako slucajno nebude htelo da ide onda bih ti preporucio da ponovo flesujes box i stavis onda aplikaciju.
mora da ide sa njom
a ako te interesuje drugi image imas u Downloads da nadjes sta ti srce zeli
a ako i dalje hoces enigma image imas ovde Link ist nicht mehr aktiv.
pozz

sony
 
Zurück
Oben