Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

vidite da nisam jedini koji ima taj problem...to je sigurno nesto do newnigma 3.2.2...taj image je ostavio u boxu neku gresku i nettv player nece vise ni na jedan drugi image jer uvek pokazuje istu gresku !! Hvala peki sto si se javio ovde

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

- - - Aktualisiert - - -

jedino da se nazove nettv i od njih da se trazi stari player...u slucaju ako uspe sa starim molim da mi javis ok..pa da i ja potrazim od njih stari player

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ja sam koristio 3.3.1 do sad!Nisam 3.2.2!Sa 3.3.1 sam preso skoro na 3.3.2 i kao sto sam napisao radilo je ok nekoliko dana,a zatim sta se desilo napiso sam vec da se neponavljam...

- - - Aktualisiert - - -

Nettv sam vec zvao,u sredu prosle nedelje vec,od tada je sve pocelo,ali nikako da stupim u kontak sa programero,navodno javio se jos jedan sa istim problemom na Drembox800,ali nadam se da ce me pozvati sutra pa javljam ti!!!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

ja sam do juce koristio stari image 3.0.2 jer sa 3.3.1 (ako pricamo o original dmm image) kod mene nije islo..slika je seckala i ton i slika se nisu sklapali...a juce sam instalirao newnigma 3.3.2 i od tada imam taj problem...a na stari vise nemogu da vratim...nemam pojma zasto..uvek pokazuje tu gresku kao kod tebe

- - - Aktualisiert - - -

vazi com saznas nesto novo javi...mozda je ipak do njih da novi player nije za novije image.


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ja licno mislim da je do aplikacije,posto svakodnevno vrse neke izmene...jednom nije mogo da mi povuce kljuc za novu pretplatu,a tada je bas opet bila izasla update verzija i cekao sam tri nedelje da to srede...Videcemo u cemu je problem,mada mislim da nema veze sa newnigma ,jer je po meni to je najbolji image i na njemu radi dobro nettv...ver:3.3.1/3.3.2


Definitivno APLIKACIJA!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Radi dobro!!!Newnigma 3.3.2 i nekasne ton i slika!Navalite!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link ist nicht mehr aktiv.

- - - Aktualisiert - - -

Pokusacu preko stare da instaliram novu aplikaciju od nettv-a pa javljam dali je uspelo!!!!!!!!!

- - - Aktualisiert - - -

Preko total comannder-a sam ubacijo!!!
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

HALLLOOOOO MOMCIIII

nediraj te nista novo preko starog!!!!!!!

Ja vam ne preporucujem da to radite..Ostavite to jer kad radi onda nediraj...
P.S
kinky sad samo jos u Keystuff pogledaj i naces USER i PASSWORD
vidite da moze kad se hoce
pozz

sony
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Nemoze update na novu verziju!!!Radi samo sa starom aplikacijom od nettv!!!Na ovoj je doslo do promena ,nazalost ni oni verovatno neznaju sta su zeznuli u medjuvremenu!!!!Kada se uradi updete brise aplikaciju i opet ona stara poruka...
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Znaci ima sve ove nove kanale kao 5 novih pinka, i one sportske plus neke sportske hd ? Ako ima to sve u stari player onda i netreba novi. Molim te odgovori
 
Zurück
Oben