Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

:emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes:- - - Aktualisiert - - -
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Znaci sve novi kanali ima samo u novi player. Jaoo. Nadam se da ce uskoro da srede to da mozemo koristiti novi player sa sve kanale.

- - - Aktualisiert - - -

Kad si instalirao newnigma 3.3.2 jel si radiuo firmware upgrade kad ti se pojavilo odma na pocetku?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ima sve je tu!!!!!!!!!!!!!!HD kanali su u Razno.......Pozdrav svima i eto resili mali ljudi velikim problem nettv-u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s.lepo je kada covek moze jedan drugom da pomogne!!!

- - - Aktualisiert - - -

Da update mozes odmah da uradis,makar sam ja tako....

:good:
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

jel moguce da kod mene moze da bude drugi folder? znaci ne var/temp nego odma temp?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

pitam posto prvi put ovako radim...jel moram preko daljinski da instaliram onda ili kako dalje?

- - - Aktualisiert - - -

prebacio sam u var/temp...jel i kod vas ima u taj folder boxtype.dcc, camd.socket itd? kako da instaliram sada?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

nadji(plavo dugme ili u podesavnju dodaci/skini dodatkezeleno dugme newnigma2 services/manage additional software/offline installer/internal flash/nettv........
 
ufff ljudi izgubio sam ceo dan ALI EVO IDE NETTV NA NEWNIGMA 3.3.2 !!!!!! Momci najbolji ste...svaka vam cast...kako je lepo kad ima neko ko pomaze drugima...najbolji smo !

kad budem imao vremena onda cu vam se javiti da nekako namestim listu...kako sony kaze mnogo je bolje i brze

ako hocete moze neko i sad da napise ukratko kako da ubacim listu u box i da mi neko posalje listu

uz najvecu pomoc SONY-JA i PEKIJA SAM KONACNO USPEO DA NAMESTIM MOJ dreambox sa nettv player. hvala vama puno momci. najbolji ste !

primetio sam da u ovom webradiju nema neke radio stanice sto bih slusao...kako mogu da ubacim stanice u taj webradio?

Pozdrav

Kinky u buduce koristi dugme bearbeiten a ne cetiri posta jedan iza drugoga.
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

ok beastmaster...izvini...ali vidim da jos nije niko odgovorio za webradio kako mogu ubaciti druge radio stanice...ako neko zna nek napise..hvala
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

@kinky
uzmi notpead++ otvori file i obelezi npr, USER posle stisni ctrl+h ostalo ces shvatiti sam(u gornjem delu je sto si ti obelezio a u koloni ispod upises tvoj user pravi i stisnes alle ersetzen).Isto to uradi i sa password.
Pozdrav Siki
 
Zurück
Oben