Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

naplatna rampa

biha

Freak
Registriert
24. April 2009
Beiträge
215
Reaktionspunkte
106
Punkte
103
pozdrav za sve clanove foruma!
Ovo pitanje se odnosi najvise za one koji zive u Austriju.Naime interesuje tacno gdje je naplatna rampa za tunele u pravcu Salsburg-Willach.Ili konkretno imali kakve mogucnosti preko neke zaobilaznice izbjegavati naplatu?
Ili da se izrazim sat. terminologijom : Trebaju mi kodovi da izbjegnem placenja?
Hvala i izvinite na ovu ,,novu " temu!
 
AW: naplatna rampa

pozdrav biha
ima sanse da se izbjegne katschberg tunel ispred kojeg se nalazi naplatna samo ja to nebi radio,jednom sam isao preko tpg brda i potrosio sam 20 evra goriva mozes samo da vozis 1 i 2
prije naplatne rampe se odvajas desno i platices samo 4 evra ali moras preko tog brda prijeci sto ti ja nebi preporucio
netrebas se izvinjavati za novu temu
 
AW: naplatna rampa

poz.Beastmaster!
Upravo gledam satelitski snimak tog podrucja pa vidim da je stvarno uzasan teren.ja sam mislio da nije rampa nize,tamo oko jezera.Tebi jos jednom havala.Za one koje misli slovenacku vinjetu izbjegavati a ne znaju neka pitaju.Pogotovo oni koji idu preko Graza:
Tu marsutu je prosao jedan moj prijatelj,pa kaze da je sigurna!
pozrav 1
 
AW: naplatna rampa

pisi kako jarane da se izbjegne ta slovenska ja u petak idem preko graza
 
AW: naplatna rampa

Evo jarane!Da se razumijem ovo je moj jaran ,ozbiljan covjek(65g.)kazao: prije Sentilja se odvajas desno za Murek.Dodes u tom granicnom prolazu i pratis cestu 433 pa zatim izides na cestu 229 pravac Ptuj, zatim pratis cestu 2 pa na cestu 9 i pravac hrvatska granica.Mozes i od ptuja za Varaznin ako ti je taj pravac blizi.Znaci ovo sto Vama ja kazem nisam ja licno prosao_Ovim pravcem ne izlazis nigdje na auto cestu..Ja bi Vas sve zamolio prije sto krecete jos jednom provjerite ,jer ni bi volio da moja 80god.majka ide na pazar.Bilo bi mi drago da sve prodze kako valja! pozdravljam sve clanove!
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

Pozdrav jarane Beastmaster! Jel ovo jaran ne pase nekako za tvoje ime ali staces domaci izraz!Samo da te pozdravim i da te pitam zar jos nisi otputovao?
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

pozdrav jarane biha,ma pase sto nebi pasalo
u subotu putujem,ali sam ipak danas uzeo vignetu,mamu im bezobraznu za mijesec dana 30 evra
 
AW: naplatna rampa

Kazu da je Al Kapone bio mafijas!
Ne vjerujem,ovi su demokratski izabrani mafijasi.Nisu samo ovi.Nazalost svi koji plackaju pod ,,zastitom zakona" Narod je jak ,kad tad ce i poslati tamo gdje pripada mafija.Tebi jaro sretan put.Eto i mene iza tebe . Srecno!
 
Zurück
Oben