Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

koji reciver za cs uzeti ?!

cirano

Ist gelegentlich hier
Registriert
8. Mai 2009
Beiträge
75
Reaktionspunkte
0
Punkte
6
pozdrav,pitam koji reciver se jos splati uzeti za cs?
za dreambox znam,imam ga :D ali mislim onu "lowbudget" stvar,ne treba linux&co. nego da se moze pokrenut za cs na jednostavni nacin...

cuo sam za VisionNET VN8000S,jel to kao dream radi?i gdje se to moze jeftino kupit?
 
AW: koji reciver za cs uzeti ?!

nije lose,samo za te pare dobim vec DM 500s u HR :dance3:
zna tko neki dobri ducan u Zagrebu za takve stvari?mislim povoljne cjene i dobar servis..
 
AW: koji reciver za cs uzeti ?!

Zdravo.

Ako stvarno treba da bude low-budget onda ces jedino moci uzeti staru dobru dbox2. nju dobijes vec za nekih 40-60 eura a za cisto "jednom namjestis i gledas" prava stvar. ja sam mnogim takvim "cicijama":D podvalio te dbox2 i radi im super. svaki drugi receiver koji uzmes za slicne ili manje pare,...neces biti sretan s njim.
Sve zavisi dali namjeravas da se zajebajes svaki dan oko nekog receivera ili da gledas tv preko njega.
DBOX2 je za cs i te pare koje kosta najbolji receiver. kad vidis sta je sve vec imao prije 10 god. taj receiver, a neki to ni danas nemaju.
 
AW: koji reciver za cs uzeti ?!

Hallo jeli neko zna koji je reciver dobar za cardshaing recimo oko 100 eura,
i da ima mogucnost ukljucuvana untertitela,za HBO itd.
bilo bi dobro da moze jos reko vremeno sa emu radit dok je digi tv jos na nagri 2
 
AW: koji reciver za cs uzeti ?!

znas nije za mene i titlove triba sigurno podrzavat jer ako ih ne podrzava ostat cu na receiverima sidit.sta bi mi ti preporucio?nema veze da je i skuplje
Hvala i pozdrav
 
AW: koji reciver za cs uzeti ?!

Rade Titule 100%, ali pricekajmo gorana on to zna kako i sta treba da se ubaci,sto se tice Resivera uzmi ovaj sto sam vec naveo...
 
AW: koji reciver za cs uzeti ?!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Netreba se nista ubacivati, sa gemini 4.6 ili zadnjim nabilom titlovi rade perfektno... Znaci na totaltv i digitv paketu... + Mozes da ubacis drtic i subtitledownloder pa onda mozes i na sky ili premieri (bilo gdje) da pratis titlove...
Vema dobra i povoljna ponuda na linku od muratija, preporucio bih svakom....
 
AW: koji reciver za cs uzeti ?!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


pozdrav

hehe, mora image makar ubaciti;=)


Inace titlovi se nalaze pod (od daljinskog tipka) AUDIO, tu vec imas opciju jezika kojih na tom kanalu existiraju, samo se prebaci na folder :: **Keine untertitel (ako je image na njemackom), inace **no subtitle... i ides ljevo ili desno na jezik koji hoces ,,,, vidjeces hrvatski, madjarski, serbian, rumusnki itd....
 
Zurück
Oben