Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Internet provajder

AW: Internet provajder

samo da javim da sam uspio nastimat ovaj pirelli modem od telekoma po onom einleitung-u koji sam dole zakacio. :emoticon-0148-yes::DDD:emoticon-0148-yes:
 
AW: Internet provajder

juce sam bio kod jednoga Kolege..da sredimo taj Ruter..e Ljudi nista komplikovanije nisam video jos..ja sam mislio daje ovaj nas stari dobri Thomson Komplikovan..ali ovaj je presao sve granice...ostavio sam 4 sata i nista opeta..nece pa nece..
 
AW: Internet provajder

pravo mi je drago sto sam nogiro onaj stari usr..i inode:emoticon-0149-no::emoticon-0149-no::emoticon-0149-no: internet provajder. sa telekom:emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes: sam pravo zadovoljan, u ovom momentu sam spojen sa dva kompjutera i sa dva dreambox-a na pirelli router ali brzina je stabilna i sve radi ko podmazano. zakacio sam i slikicu :dfingers:
IMG Removed
 
AW: Internet provajder

Pozdrav drustvo

Je moze neko da potvrdi da je Austriski Telekom promjeno ritam Zwangstrenunnga da nije vise svaki osam sati nego jednom dnevno znadji svaki 24 sata,
evo kod mene vece nego vrijeme ide tako,pise po netu da kod nekogo je, kod nekog nije, pa da pitam sta vi kazete.
 
AW: Internet provajder

Mislis na ovo
Software-Version:
4.8.3.DWVV_TAU_5.1.6Upgrade
System läuft seit:17 Stunden, 2 Minuten
 
AW: Internet provajder

System läuft seit:17 Stunden, 2 Minuten



Da na to, vidis i kod tebe je sad izgleda svaki 24 sata Zwangstrenunng, prije je bilo svaki 8 sati.
 
AW: Internet provajder

i kod mene je pocelo sve cesce da prekida. nisam mjerio u kojim intervalima al ja sam im sad definitivno dohako. odjavio sam A1 i sutra poslje posla idem prijavit liwest. najskuplji je al mi je pun kur*c ovih levatskih provajdera. ako bude srece do kraja novembra prelazim konacno na liwest o onda govorim "zbogom" problemima oko pucanja interneta!!!!!!
 
AW: Internet provajder

ja sam dobio pismeno da ce mozda dolazit do prekida veze jer rade na poboljsanju veze.
 
Zurück
Oben