Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Internet provajder

AW: Internet provajder

Kod mene za sad ne prekida, nego evo vec par dana kako Zwangstrenung ide svaki 24 sata.
 
AW: Internet provajder

ebe vas vas telekom :emoticon-0136-giggl UPC je zakon!!!
P.S. Telekomci koji sharujete samnom nemojte me pitat zasto ste blokirani :DDD vase se IP menjaju cesto pa zato moj Failbahn radi ko lud :stop:
 
AW: Internet provajder

@ Honda- Civic
I ja sherujem svoju kartu i uzima C*, nema nikakvih problema pod opcijom DNS Server namjestise. daje UPC bolji to stima, ali nemamo svi mogucnost da imamo UPC.
 
AW: Internet provajder

Honda Pajdo kako izgleda to kod upc za Thomson modem i port otvorit je ima puno zajebancije?
 
AW: Internet provajder

eee i baba ima katanac na portu :emoticon-0182-poolp nije fritzbox nego Arris ,,a stvarno za onaj jeben ruter sam morao dr.muratija zatrazit za pomoc,a odjavio sam ga zato sto Inode isto sran...ko Telekom!!
a to sad ucim kod babe da otvaram katance:emoticon-0136-giggl
 
AW: Internet provajder

meni to stvarno ide na zivce.dok nisam imao cs,nisam ni primecivao tu promenu ip.ali u zadnje vreme je uzas.nekad se desi da u pola sata 5 puta menjaju.pa i na svim pc-ima u stanu nema ni neta.imam 5 routera i sa svima je isti k...znaci da nije do toga.koji moj to rade.moracu i ja da predjem na taj upc izgleda.
 
AW: Internet provajder

Ali sad kad prijavis upc a ne inode dobijes thomson modem on me intersuje, a taj arris samo imo negdje 2004/2005 kad samo imo chello light toga nema odavno.
 
AW: Internet provajder

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
misko druze ako ces uzimat uzmi radje Arris, UPC i INODE je vec neko vreme jedna javna kuca:emoticon-0136-gigglali bez babe:emoticon-0136-giggl
Imas pravo jest dobije se Thomson ako oces imat sa WLAN ali taj ti ima problema sa Soft-om jer ne izdrzi speed visi od 25 kbits od chella.
Ja sam njim 2 kom.vratio jer sam mislio da ne valjaju pa onda mi sami rekli u Shopu da uzmem ovog Arrisa pa iza stavis neki modem/ruter sa WLAN i imas mira!!!
 
AW: Internet provajder

konacno sam rjesio problem oko internet provajdera. odjavio sam A1 i prijavio LIWEST i sad je sve onako kako bi i trebalao bit. zakacio sam slikicu
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben