Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hallo bin neu Hier

AW: Hallo bin neu Hier

Hallo ivica...

Prebacio sam tvoj Post u pravi pod forum...

ovde te nebi niko nasao...:emoticon-0142-happy

IMG Removedby murati
 
AW: Hallo bin neu Hier

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Ivice da budem iskren za taj resiver neznam tacno ali recimo mozes da probas ovako...ukucaj na daljinskom ovaj kod 0937(ako funkcionise usao si na dio gdje mozes da mjenjas kljuceve/keys) otvori taj dio sa keys i pronadji Nagra
ident 2111 [Nagra2] kod nekih resivera 2011
taj ident bi trebao da promijenis...dakle postoji na daljinskom dugme gdje da pretisnes i da ubacis ove kljuceve/keys:
Key 00: 6F 91 B5 5D B7 36 1C 38 C5 3E 5B FE 18 6B AD C1

probaj mozda uspije jer nisam bas siguran za taj resiver da li ide preko tog koda 0937 i da li uopste prije svega toga bi trebao da ubacis softwer
 
AW: Hallo bin neu Hier

sumnjam da ces sa opentelom ista napraviti ,
imao sam opentel3500 i ni poslije pachovanja nije islo nista...
treba da udjes u meni...zatim na instalacion...ukucati 0937 i tad si u key meniu ...pokusaj pa ako uspijes javi nam....
 
AW: Hallo bin neu Hier

pokuso sam al ne ide nemogu da udjem nikako u keymenü sad dal da kupim novi resiver il da stavim software?
 
AW: Hallo bin neu Hier

pa za drugi resiver neznam sta da ti kazem...to je tvoja odluka...a ako vec kupujes drugi da bi gledao Thor onda raspitaj se koji resiver da uzmes koji ide sa EMU a i da pokazuje titlove na nasem jeziku...mislim da ce Beastmaster znati koji da ti preporuci.
Osim ako ne zelis da koristis CS i da gledas puno vise toga onda ti preporucujem iz boardshopa recimo DB 500 i jednu abo karticu da imas da mijenjas sa nekim
 
AW: Hallo bin neu Hier

novu softwer bi mogli da potrazimo u database ali problem je sto nisi uspio da udjes u key menü ...bez obzira na software moras da ubacis nove kljuceve
 
Zurück
Oben