Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Nemogu ti puno pomoci samo da ti kazem odmah da ne ubacujes niposto samo onako karticu u DM800 jer ce ti je istopiti kao sto se meni desilo i jos nije bila moja karta. :diablo: Najsigurnije u Smargo. Skoro sve karte mogu direktno u DM800 ali niposto Total. Mora se smanjiti napon u DM a u smargu nista.
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Prvo jednon hvala sa tut :)
Sad sam malo vise pametnije :D
Tamo u normalom DM500 Forum kod Svaba xD mi nije tako jasno bilo ^^

Hvala jos jednon

pozz
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Pozdrav svima!Ja imam problem sa svojim DM 500s jer kad mi je jednom zablokirao te sam ga ugasio i ponovno upalio odozada na prekidacu on je startao ali kad je trebao restartati cccam tu pocinje samo da blinka slika od Darkstar II i ne reagira nista na daljinskom niti ga mogu ugasiti.Ako neko zna moze li se sta napraviti da proradi.:emoticon-0105-wink::good:
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

iskljuca ga na kabal iz struje pa ponovo ukljuci ako se desava isto onda probaj ako imas drugi adapter da nije do njega jer zna tako praviti problem,ako ne pomaze ni to onda ga moras ponovo flashati sa dreamup
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Hvala na odgovoru i ovo sto ste stavili sa slikama je super samo tako nastavite,ali dali mi mozes objasniti kako cu da ubacim novi imeg i koji je najbolji za 500s clone jer sam probao flashati i isto se dogadja.Ako moze sto jednostavnije tjst sa slikama jer sam novi u ovim stvarima.
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Ovdje imas link za program mozes preko Lan kabla i FLASHWIZARD skines ILink ist nicht mehr aktiv.

a ovdje za image pa izaberi za volju ja licno sam koristio za dm 500s gemini 4.5
Link ist nicht mehr aktiv.

i skini ovo sto sam zakacio to je anleitung za flashwizard
pozz
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Hvala na odgovoru ali neznam zasto nemogu da vidim ta dva linka sto su postavljena a ja sam registriran.U svakom slucaju hvala na pokazanoj zelji za pomoc.
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

ljudi ja imam odma na pocetku problem ,kada odem na addons i da instaliram cam i ordneru cam nama nista niti jedan cam, gdje grijeseim.......hvala
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

negriijesis nigdje...nego nema vise pod Addons Gemini cams..moras rucno da ubacis cam u Box..
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

koja ti je enigma?ima da se ubaci sa drugih servera useraddon server za skidanje camova!
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

mozeli neko da objasni kako to ide manuelno i gdje da skinem cccam.....hvala
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Pozdrav strasilo :emoticon-0157-sun:dobar ti Nick de ga nadjes heheh:emoticon-0157-sun:
Kako vidim postavio si post pod

Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1
to bi onda znacilo dm5oo jel tako..,??? Za E-1 imas puno Image de vec stoji Cccam komplet unutra a ako imas E-2 e tu vec moras rucno ubacivat ili da skines neki Backup Image!! E sad nam kazi kako te vec maestro@Paradox pita koja ti je stvarno Enigma (Box) da se moze dalje :emoticon-0146-punch
Pozdrav
 
Zurück
Oben