Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DM 800 se satkabel in-out

Crni

Hacker
Registriert
20. August 2009
Beiträge
329
Reaktionspunkte
54
Punkte
88
Ort
digital-eliteboard
Pozdrav drustvo jedno pitanje ( Dm800 se ) ima jedan eingang satkabel ono IN ali nema out za drugu receivu da bi mogao da gledam ono ne paralel nego jedna da se ugasi a druga ukljuci

pa ako neko zna sta bi moglo da se kupi neki verteiler ili sta ja znam da li neko ima iskustva o tome molim da se javi

pozdrav svima
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

@sbanane
Dali mogu tada na tv gledat sto hocu ako mi je dream u standby ili samo istu ferkvenciju?
Pozdrav
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

Cao drustvo htio sam drugu sbanane da kazem da onaj verteiler nije bas dobar kod mene astra fuktionira a kad prebacim na eutelsat w2 onda mi blokira ne ide
u svakom slucaju hvala
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DM 800 se satkabel in-out

Probaj da ostavis na tom prvom boxu na taj satelit sto zelis da gledas..
Na primjer prvi box eutel i onda gledaj dali ti ide eutel na drugom ...
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

Vjeruj mi Crni da nisam ja to picno probao nikad..mislio sam ono kako bi
moglo bit logocnije da radi..ako su i kedan i drugi na istom satelitu..
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

I kod mene ove skretnice su blokirali? Zato sam bio prinuden da ih izbacim?
Vjerovatno greska je u samoj skretnici?
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

@crni
kod mene je da samo astru imam za tih dva receivera. kod tebe je da je integrisan receiver u lcd. oni su tako i tako slabi i pravu vecinom problema. sta se vise sat pozicije tice nemogu ti kazem.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

kao sto sam vec pisao nema nekih vecih problema samo sa astrom. mozes gledati razlicitih programa. jedino kad u jednu sobu pustim neki hd kanal onda u drugu nemam signal. ovako onih osnovni kanali radu bez problema kao i u standby.
 
Zurück
Oben