Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk Irdeto Kart

Usta

Ist gelegentlich hier
Selam bende su an CW Karti var ve Kendi Receiver mi kullaniyorum,
bana Irdeto Kart verirlerse, okuduguma göre tüm CW kartlarini degistireceklermis , bu Irdeto karti kendi HD Receiverimde nasil calistiririm.

Nette arastirmalarima göre kart Bakire olacak falan filan ( peki Karti bakire almanin yöntemi ne ? ), yada cözümü hazir kartlarin hepsinin degismesi bekleniyor gibi aciklamalar var.

Bunlar nekadar dogru?

cevaplariniz icin Tesekkürler

AW: Digitürk Irdeto Kart

eslesmis kart calisiyor fakat public degil, tüm sistemin degismedigi sürece public´de olmayacak zaten.

slm

benim kartimi yaktilar internete bagli oldu tespit edilmis simdi de 50 euro verip yeni kutu ve kart gönderceklermis peki bunu kendi receiverimde kulanma sansim varmi

hayir yok onun icin kabul etme eger senelik yatirmis isen geri kalan aylarin parasini alirsin.

YOK iyade felan yok

parayi geri gönderme gibi bi niyetleri yok

onlarin söylediklerine inanma, bana´da öyle dediler eger rechtschutz varsa git avukata.

bu Irdeto Kartlarin kesin cözümü yok galiba, kendi Receiverimizde kullanabilmek icin

Bora benim Digiturk TR kartim aylik odemelidi ama ginede kapatildi simdi tr ye geri gonderdim

arkadaslar, dün aksamdan beri baglanti oldugu, kartlarinda online göründügü halde (yani normal sartlarda ligtvyi hemen acmasi gerek), nedense acilmiyor kanal.....send:get orani yaklasik 141(0) oluyor, anlamadim gitti!
Acaba mactan sonra sistem degisikliginemi gitti digitürk veya ne biliyim herhangi birsey yapmis olabilirmi?

kardes, pazartesi sabahi aynisi bende de oldu,... yarim saat orjinal makinesine taktim lig tv üzerinde durdu acildi,...
bir dene istersen

Zurück
Oben