Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk Irdeto Kart

AW: Digitürk Irdeto Kart

arkadasim eger cam ayarlinla oynamadinsa ve birden bir gitti ise o zaman senin yapa bilecegin birsey yokki ^^
sadece bir restart yap makineyi belki cözülür sorun,... bizim cocuk odasindaki client box da bir kez olmustu öyle yaptim ise yaradi,...
sen baglandigin serverle iletisime gec, ancak o birseyler yapa bilir,...

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ben aylik ödeme yapiyorum, fakat 28.10 aksam saatlerinde kapandi, aradim sizi Merkezden arayacaklar dedi ve kapatti. Halen bekliyorum arayacaklar, nolcak simdi merak ediyorum. Yeni Receiveri felan derlerse kesinlikle kabul etmiycem. Fakat bende Rechtschutz yok, böyle bir durumda Avukata gidipte sonraki gelismeleri anlatan olursa sevinirim....

@güzel

ustat,

sana vermek istedikler dandik kutulari almaya mecbur degilsin.
eger ki sana bunu tavsiye ederlerse, sen onlara bunu kabul etmicegini söyle ve kontraktini iptal et.
senden üstelik 50 euro istiyec ekler.
arkadasin birine de aynisi uygulamaya calistilar ve arkadas avukat alip onlara karsi geldi.
sonucta kontraktini iptal ettiler.

dedigim gibi,eger seninkisi calismiyorsa,onlara ilk önce bir yazi gönder.
eger 1 hafta iceresinde kartin calismiyorsa ödemeleri durdurup kontraktini iptal edecegini.

kolay gelsin

Zurück
Oben