Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

D-link boxee

alpe

Ist gelegentlich hier
Registriert
24. Januar 2010
Beiträge
42
Reaktionspunkte
36
Punkte
18
Ort
schweiz
Pozdrav kupio sam ovaj boxee i vec nekoliko dana ga koristim i veoma je dobar za nekoliko stvari kao sto su surfanje po internetu,gledanje filmova sa neta.bez ikakvih problema moze se gledati najnoviji filmovi i slika je odlicna nejma zastoja niti je potrebno skidanja niti memorisanja filmova gledate inlin, direktan pristup svemu sto postoi na yutube lahko i jednostavno da ne moze biti jednostavnije,to vam je kao mali kompjuter, mozete gledati tv preko interneta sa njim kao i na kompjuteru samo mnogo bolje jer je prikljucen na tv direktno preko hd kabla,imate i daljinski za njega, na tom daljinskom je sa jedne strane i klaviatura kao i za kompjuter tako da je vrlo lahko pisati i surfati po netu,necujno radi i ne primjecuje se da je ukljucen, mozete pristupiti facebook-u direktno preko njega i jos mnogo toga ima da ne navodim dalje, Moja ideja je ta da ako jos neko ima ovaj BOXEE da podijelimo znanje i da pomazemo jedni drugima u ovom jer mislim da je odlicna stvar pozzz
 
AW: D-link boxee

kolko kosta taj BOXEE. procitao sam na njihovoj strani da nemoras kupit box od njih nego da mozes koristit i neki stariji kompjuter. jedino sto treba da imas prikljucak za tv (HDMI ili DVI) i da instaliras taj njihov software.
 
AW: D-link boxee

pozz ja sam u svicarskoj platio 230 franaka to ti je nekih 200 eura
tacno je to da ti tv mora imati taj prikljucak hd
kompjuter koristiti za to je za mene gora solucije nego kupiti boxee
zbog velike potrosnje struje na kmpjuteru, daljinski je u boxee vrlo praktican tako da ti vise kompjuter i ne treba kad imas boxee imas sve mogucnosti kao i sa kompjuterom
 
AW: D-link boxee

mene interesuje jesil ti taj box platio 230 franaka ili kosta koristenje tog program toliko. ja imam jedan polovan kompjuter koji mi sluzi kao zanimacija pa sam na njega mislio isprobat taj boxee. ako se placa koristenje tog programa toliko onda me to neinteresuje!!!
 
AW: D-link boxee

kupis boxee za 230 fr i neplacas nista vise sve sto nadjes na netu koristis
imaju podrsku za mnoge stvari apps skidas sa foruma, mozes da koristis google za pretragu svega na netu
net tv , yutube,facebook,kao na kompjuteru itd
 
AW: D-link boxee

ok. to me je interesovalo. sad cu ja to sebi instalirat i isprobat. da vidim sta to sve radi na njemu i kako to funkcionira pa se javim sa utiscima!!!!
 
AW: D-link boxee

da, postavio bi ja vec link ali zar nije zabranjeno postavljati strane link-ove?????
 
AW: D-link boxee

da honda to je to ne mogu da vjerujem da sa malo zna o ovom a vec nekoliko godina postoi
u americi a u evropi
ko voli filmove ovo je idealna stvar
skines apps na njega i svi filmovi su ti dostupni online
 
AW: D-link boxee

ja bih volio da se vise ljudi ukljuci u ovu temu jer mislim da je interesantno
pisali smo mnogo toga raznim playerima koi sluze za gledanje nasih programa preko neta
uglavnom nam je trebao kompjuter da bi gledali
sa ovim imas sve odes na google i udjes u stranicu koja ima player sa nasim programima i gledas
mislim da moze i sotina lista da se ubaci na BOXEE BOX i da se gledaju programi kao na dreambox-u 800 hd
ima jos mnogo toga. zato sam i postavio ovu temu da vidimo stvarno sto se sve moze sa ovim
pozzz
 
AW: D-link boxee

evo i video u vezi BOXEE
[video=youtube;IldPln-Fv0o]http://www.youtube.com/watch?v=IldPln-Fv0o[/video]
 
AW: D-link boxee

moji prvi utisci u vezi BOXEE. instalirao sam BOXEE i meni to izgleda slicno kao i windows media center. za ljude koji nemaju leptop sa HDMI ili DVI izlazom je sigurno dobra alternativa. ja imam dobar laptop sa HDMI izlazom i kad mi se gleda na televizoru prikljucim ga i gledam i videos i slusam muziku. osim toga na BOXEE su sadrzaji prilagodjeni za americko podrucje i moras se potruditi da nadjes nesto na njemackom. mozda je box bolja opcija nego ovo sto sam ja isprobao ali u to se trebate sami uvjeriti.

jos jednom za kraj, to je za mene samo jedna alternativa za jedan dobar multimedija laptop.
 
AW: D-link boxee

kolko je meni poznato nemoze jer ti u principu samo streemas video sa interneta. sto sam ja isprobao sve je na engleskom. to bi ti mozda bolje mogao rec kolega @alpe jer on ima taj box.
 
Zurück
Oben