Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

D-link boxee

AW: D-link boxee

ja sam nekad instalirao onaj xbmc,to mu je nesto slicno ovome ja mislim.i nekako sam bio podesio da imaju titlovi na svim serijama i filmovima.sad se vise ne secam kako.
 
AW: D-link boxee

koliko ja znam ne placa se nista,ja imam to godinu ili dve vec i mnogo dobra stvar,ima i u hd kvalitetu filmova takodje.a navodno da postoji i plugin za enigmu 2 dreambox.
 
AW: D-link boxee

vec sam ja i to isprobo, u principu je to isto ko i boxee i moje misljenje je isto ko i za boxee. dobar laptop sa HDMI i netreba ti nista od toga.
 
AW: D-link boxee

pa da,al covek je naveo da taj uredjaj trosi daleko manje struje.prema tome,mozda je u tome prednost.
 
AW: D-link boxee

pozz
boxee box je jedan mali kompjuter ima skoro sve mogucnosti kao i kompjuter
a ni 10 % nejma potrosnje struje kao komp
potpuno bez zvuka radi
tako je mali da ga mozete drzati pored tv kao neki ukras neprimjecuje se da je tu
modernog dizajna
svoj msn mozete posjecivati preko njega email,
facebook
twiter itd
registrujes se sa njim svugdje gdje hoces i ides direktno sa njim tu gdje zelis
sto se tice filmova i prijevoda
postoje apps koje se mogu skinuti sa neta na boxee
i preko tih stranica gledas filmove na jeziku kojem zelis
postoje i titlovi ali trenutno je podrska za engleski i holandski
ja najvise gledam na njemacom jeziku filmove
i cini mi se da ne postoi film koi ne mozes gledati na tom jeziku
jednostavno treba sve pronaci i upoznati se sa tom stvarcicom ima i vise nego sto covjek misli
na prvi dodir sa tim
ni ja neznam sve mogucnosti ovog boxa zato sam postavio temu da vidim ima li jos neko da bi zajedni izmjenili iskustvo u vezi ovog pozz
 
Zurück
Oben