Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Autostrady w Polsce

darius1

MFC
Teammitglied
Registriert
2. Juli 2009
Beiträge
4.772
Reaktionspunkte
25.026
Punkte
373
Ort
Mitte D
czesc ,czy A4 od granicy do Katowic jest juz platna? jezeli tak to ile to kosztuje

thx
 
czesc tzn Katowice do granicy ile bramek jest?
 
Stawka dla samochodów osobowych wyniesie 20 groszy za kilometr, dla motocykli - 10 groszy.

wiec egal ile bramek , policz kilometry , wyjdzie suma

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


poczytaj sam

edit
 
to co slyszolech to najpierw bedzie ten pierwszy odcinek Gliwice-Wroclaw to masz 2 bramki,a inne w puzniejszym terminie,no ale tanio nie bedzie....
 
Dzisiej w Nowej Trybunie Opolskjej je cennik za przejazdy A4. Kilometer przidzie na Auta 10 grosikow a mopliki 5 grosikow za kozdy kilometer od Wroclawia oze do Gliwic, also jedziemy z rajchu do Wroclawiaza darmo ( Heizölu nie lica ) a od Wroclawia do Gliwic za 16,40 Polskich Nowych Zlotkow ( prawie 5 Euronow ) . I to juz od jutra. Syrokej Autobany :emoticon-0142-happy
polonez21
 
tam i nazot do katowic drozyj jak tydzien po czechach !
 
no jak ja bede mial jechac to wole teraz przez czechy smignac , albo polece do katowic samolotem , taniej mnie to wyjdzie
 
jo tak chciol juz downo napisac,Flug bydzie toni....ja polok to i z gowna bicz ukryci ,te Tuski i inne lebry z robotnika ostatni fynik wyciognom...
 
Przedwczoraj, chyba, karetka pogotowia staranowała dwie bramki od wjazdu i wyjazdu na autostrade :DDD
 
Hi!

tak, teraz od granicy az do Wrzesni pod Poznaniem bo tam dalej w kierunek Olsztyna musze, place za 208 km 45 zloty. A to zlodzieje, bede musial mniej Piwa w puszkach chlac zeby mi na oplate starczylo. A ze soba nazad tez musze cos wziasc......
 
Jakby ta autobahna byla caly czos w pozadnym stanie to jeszcze,ale tam niebydom nic robic ino kasowac, ale sowieso ta cena to jest przegiecie paly.

Pamietom ta z Katowic na Krakow jedzie sie po jednym pasie bo ten drugi jest zawarty bo tam niby cos majom robic, a nawierzchnia jest do kitu, chociaz ze nowo.

Gruß
 
Witam


To ze autostrady w Polsce bede platne bylo wiadomo juz zanim je zaczeto budowac ale moim zdaniem 20 groszy za kilometr to zdecydowanie za dozo!!!
 
Zurück
Oben