Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Oco chodzi z tymi punktami za posty ?

Adiiix

Newbie
Registriert
15. November 2023
Beiträge
6
Reaktionspunkte
81
Punkte
13
Powitac panowie.

Niemiecki nie jest moja mocna strona a potrzebuje etke do numerow czesci. Gneralnie w wiekszosci jestem wszedzie poblokowany to jak mam te punkty wyrobic zeby na pm napisac o ten klucz do etki ?
Pewnie wtedy sie dowiem ile to jeszcze kosztuje.

Pozdrawiam
 
Cześć!

Rozumiem, że potrzebujesz etykiety do numerów części, ale masz problemy z niemieckim i nie masz wystarczającej liczby punktów na forum, aby wysłać prywatną wiadomość (PM). Oto kilka sposobów, jak zdobyć punkty na forum:

1. Aktywność na forum: Zaloguj się regularnie i bierz udział w dyskusjach. Odpowiadaj na pytania innych użytkowników, dziel się swoimi doświadczeniami i udzielaj pomocnych odpowiedzi. Im więcej aktywności, tym więcej punktów zdobędziesz.

2. Założenie nowego wątku: Jeśli masz pytanie lub problem, którego jeszcze nie ma na forum, możesz założyć nowy wątek. Jeśli inni użytkownicy będą zainteresowani twoim tematem i będą na niego odpowiadać, otrzymasz punkty.

3. Odpowiedzi na wątki: Nie tylko zakładanie nowych wątków, ale także udzielanie odpowiedzi na istniejące tematy przynosi punkty. Jeśli masz wiedzę na dany temat, możesz pomóc innym użytkownikom, a tym samym zdobyć punkty.

4. Lajki: Jeśli twoje odpowiedzi są pomocne i inni użytkownicy je doceniają, mogą zostawić ci lajka. Każdy lajk przynosi punkty, więc staraj się udzielać wartościowych odpowiedzi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje etykieta do numeru części, najlepiej skontaktować się z dostawcą lub producentem części. Mogą oni udzielić ci dokładnych informacji na ten temat.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą ci zdobyć wystarczającą liczbę punktów na forum. Powodzenia i pozdrawiam!
 
Zurück
Oben