Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Austria Sat

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
AustriaSat - nova satelitska pay tv platforma u Austriji
U Austriji od idućeg mjeseca, točnije od 14. listopada, kreće nova digitalna satelitska pay tv platforma pod imenom AustriaSat. Nova platforma će biti dostupna posredstvom najpopularnijeg europskog satelitskog sistema Astra na orbitalnoj poziciji 19.2° istočno. IMG Removed

Platformu u suradnji sa ORS-om, tvrtkom kćeri austrijske javne televizije ORF koja je zadužena za satelitsko emitiranje i dekoderske kartice, pokreće luksemburški DTH operator M7 Group koji također stoji iza nizozemske satelitske plaćene televizije Canal Digitaal Satelliet, te belgijskih platformi TV Vlaanderen i TéléSAT Numerique.
AustriaSat će gledateljima u Austriji ponuditi paket kanala koji će se sastojati od filmskih kanala, serijskih kanala za cijelu obitelj, kanala sa filmskim klasicima, glazbenih programa, kanala za djecu, lifestyle programa, putopisnih kanala i dakako neizostavne erotike. Iako će se ponuda u početku sastojati od 14 kanala, do kraja ove godine planiraju uvesti još barem četiri nova tv kanala.
Programski paket AustriaSat će se sastojati od ukupno 14 televizijskih kanala i to:
AXN - akcija i zabava
Animax - anime serije i filmovi iz Japana
kabel eins classics - filmski klasici
Sat.1 Comedy - humoristične serije i komedije
RTL Living - lifestyle i relaksacija
MTV Music - glazba
MTV Rocks - glazba
MTV Dance - glazba
MTV Hits - glazba
VH1 - glazba
KidsCo - dječji kanal
Hustler TV - 24 satni kanal za odrasle
Marc Dorcel TV - 24 satni kanal za odrasle
Alpenglühen - erotika iz Njemačke
IMG RemovedAustriaSat će biti virtualna platforma, to znači da neće imati vlastiti transponder već će koristiti postojeće signale kanala sa satelitskog sistema Astra na 19.2° istočno. Stoga su ulaganja u ovaj projekt minimalna, a cijena mjesečne pretplate iznosit će 9,90 eura mjesečno, odnosno 7,90 eura mjesečno ukoliko pretplatnici sklope godišnji ugovor.
TV kanalima AustriaSata će se moći pristupati preko dekoderskih kartica ORF-a (kodni sustav Cryptoworks / Irdeto), pa će od samog početka emitiranja ponuda te platforme biti dostupna za čak 1,8 milijuna austrijskih kućanstava koja imaju ORF dekodersku karticu za satelitski prijem kanala ORF1, ORF2, ATV, Puls4, Austria 9, ORF1 HD i ORF2 HD.
Vlasnici platforme planiraju u 2011. godini pretplatnicima ponuditi i programe u visokoj razlučivosti (HDTV). "Želimo biti najveći pružatelj HDTV usluga do sredine iduće godine" rekao je Olaf Castritius iz M7 Group u izjavi za medije. Cilj nove platforme je do kraja 2013. imati 100.000 pretplatnika.
 
AW: Austria Sat

jedan put mije jedan Kolega ovde rekao daje ORF Karta tako trazena..pa mu nisam Vjerovao..ali kako izgleda dace sad biti bas trazena.. :D ..


PS: izdvojo sam ovo iz Sateliske Novosti radi diskusije...:read:
 
AW: Austria Sat

ma oni su monopolisti gori od rts-a u srbiji koji prinudno naplacuje predplatu uz racun za telefon!uzmimo na primer u becu se placa gis 23.06 eura mesecno + onda ovih 7.90 za ovo sranje = 30.96 x 12 = 371 evro!pa ljudi moji,imas kompletan total za te pare,solidni sky paket i ko zna koje jos abo sa daleko boljom i kvalitetnijom ponudom!ovo je bruka za evropsku zajednicu!
 
AW: Austria Sat

preplata se mora da placa..to je poznato...ali uz ovu ponuda i nije po mome neka para..kako neki traze..za manje vise..nap.. BHT1 jedan Kanal 90€ toje skupo...ovo sve iznosi za godinu toliko...a pusti mo mi preplatu..toje druga prica...
 
AW: Austria Sat

Pozdrav,
kad smo vec kod Orf i GIS-a, ima li kakve sanse da se nadje neki nas covek koji zivi u Austriji da mi nabavi jednu Orf karticu.
Video sam da ljudi traze na nemackom, pa ko velim "Ko pita neskita ".
Gledao sam da je sam nabavim preko ebay-a, to su cene da se usere*.

Hvala
 
Zurück
Oben