Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

VU+ i kljucevi

zubi

Ist gelegentlich hier
Registriert
15. März 2009
Beiträge
93
Reaktionspunkte
1
Punkte
28
pooooz.
Ako neko zna moze sa Vu+Duo da se (gleda) Bulsat ja sam cuo sa Mgcamd 3,5a i normalno Keys ali kod mene ne ide ako moze pomoc .
Hvala!
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

ubaci aktuelni sofcam.key u var keys
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

pooooz.
Ako neko zna moze sa Vu+Duo da se (gleda) Bulsat ja sam cuo sa Mgcamd 3,5a i normalno Keys ali kod mene ne ide ako moze pomoc .
Hvala!

evo ti dole zakaceno sve sto treba za bulsat i mgcamd!najpre ces da instaliras preko blue panela mgcamd 1.35a.potom ga zameni sa onim sto zakacen u raru dole,prava na 755 stavi,najbole telnetom"chmod 755 /usr/bin/mgcamd_1.35a"!potom zameni postojeci konfiguracioni fajl"mg_cfg" u /usr/keys sa onim sto sam zakacio!softcam.key isto ide u usr/keys.nakon toga restart mgcamda i treba da radi.u sofcamu su aktuelni kljucevi koji rade,moras pratiti po forumima kada menjaju kljuc,pa da ga zamenis,obicno samo po jedan menjaju!znaci kljucevi u sofcamu su u ovom formatu:I 060400 000000 04 B39xxxxxxxxxxxxx ;Bulsat (39.0°E) ja ne smem ovde da stavljam kljuceve,sbanane odmah brise i upucuje mi raznorazne kritike. :emoticon-0167-beer:
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

Pozdrav p.....x!
prvo hvala za pomoc , jasam sve sam uradio kako si ti pisao ubacio sam aktuelni klucevi ali nece pa nece, sad nezman o cemu je stvar . Vucka sa VTi image 2.6 ljudi kazu da ide kod mene nece.Jos nesto mozda tu je greska na VTi Cam center koji Cam treba da bude aktiviran ?
mene najvise me intresuje Eurosport2 za Bundesliga.
Pooooooooz.
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

pa prebaci na mgcamd,a i kljuc 2 mislim da je danas promenjen!
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

zdravo pa....x!
evo kako sam ja ubacio te stvari:
mgcamd u usr/bin 755
mg-cfg u usr/key
softcamkey u usr/key
to sa total comandom FTP i nece.
Eh sada koji mgcamd treba da se aktivira u VTi CAM center, taj sto si ti poslao ili neki drugi cam .
Ako moze da mi jos jednom objasnis po redu kako ide bilo bi super ja imam PN mozes na PN da posaljes.
Hvala!
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

pa vidi,nisi mozda pazljivo procitao gore.uzmi sada deinstaliraj mgcamd,restartuj box,preko blu panela skini sa servera originalni mgcamd1.35a i instaliraj!onda ces onaj pacovani samo da preslikas sa total komanderom vec postojeci i dati mu prava na 755,znaci nemogu da budu dva mgcamda unutra vec samo jedan.ovako ide procedura,nadji aktuelne kljuceve posto su juce menjali i ubaci!restartuj resiver i mora da radi *ebem mu!imas i opciju sa fausto emulatorom i newcamd.list,ali to je komplikovanije a i neradi bas najbolje sa tim,prekida cesto!
 
AW: Digi HR samo otvara eurosport i Fashion

poozzzz! paradox!
sad je sve u redu , greska bila u ordner usr/bin tu bilo dva puta mgcamd kao sto si ti rekao nisam bratio paznju sad ide super i jos jednom hvala za informacije.
ciao!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…