Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Usals

bosnabih

Ist oft hier
Registriert
25. August 2009
Beiträge
101
Reaktionspunkte
34
Punkte
48
Pozzz


Nemogu nikako da napravim dami Motor sa USALS okrece antenu po satelitima ,ureno upisem lenge i breiten grade na kojoj se nalazim, kad izaberem zeljeni satelit napr. astru 19,2 okrene antenu odprilike na 19,2 ali zapadno umijesto istocno, onda prebacim na hotbirt okrene antenu na 13 stepeni isto zapadno i tako dalje sto se tice satelita koji su na istocnoj strani a svi sateliti koji se nalaze od thota prema zapadu njih nadze bez problema . Ako motor prebacim na manuelno na DISEgC 1.2 to odradi uredno .


Mozda ima neko neku ideju
 
AW: Usals

Sve to stima sto si radio samo prije nego sto upises podatke länge i breite moras antenu rucno da nastimas na Astru 19,2 najbolje sto mozes.Kad nadjes dobar signal onda ubacis podatke kao sto si ubacivao prije i onda motor sam nadje sve satelite i memorise ih.
Tako bi trebalo da ide.Probaj i javi sta je bilo....

pozz
 
AW: Usals

antena je nastimana i radi sa USALS uredno one satelite koji se nalaze na zapadnoj strani ali one koji se nalaze na istocnoj nemoze da nadze

Längengrade 16.348.E
Breitengrad 48.224 N

jeli ovo tacno
 
AW: Usals

Da bi ti netko dao tacan odgovor treba da zna mjesto boravka?
Nije problem valjda da navedes mjesto?


//Nije mi jasno zasto postavljate pitanje na pogresnu rubriku???//
 
AW: Usals

ovo su moje pozicije samo me interesuje sta staviti pozadi Längengrade 16.348.E ili W ; Breitengrad 48.224 N ili S
 
AW: Usals

Moras E i N stavit!
Bolje receno, E (East)-Istok
N (North )-Sjever
pozz
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben