Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

upozorenje za korisnike total tv-a

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
ko ima total u cccamu obvazeno i to odmah stavite disable emm na "yes"! ko ostavi na "no" kartica ce primiti update na nesluzbenom reciveru i automatski, jer nije u originalnom resiveru, i ne vidi serijski broj od recivera ce povuci update i blokirati!isto vazi za one kome karta radi u newcs ili oscam,iskljuciti au!vracanje u originalni resiver ne pomaze! ispise kartica nije autorizirana u tom prijemniku.
ovo bi bila samo mera predostroznosti,nista jos nije zvanicno,treba sacekati,ali za sigurnos,bolje uraditi ovako...za svaki slucaj!

ovo je najnoviji atak od strane nds-a
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

A ja nasao evo evo sa jednog Forumu!!

!!! ATTENTION !!!

NDS soon activate new software for smart card
new software is protect for cardsharing

for few days TOTALTV will be out from CARDSHARING

Pocelo se polako dimit !! Nadajmo se da nece bit i vatre!!
Pozdrav svima!!
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

kod mene jos nije. pink pici preko oscam a total tv preko cccam ko metak!
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Entitlement info
008c 05-03-2011
0096 05-03-2011
0ff3 15-03-2011
0fff 15-03-2011

videcemo kada dodje ovaj datum,sta ce da se desi!tada cu morati u originalni resiver da je ubacim da se updatuje,i ako povuce,povukla je,a mozda i izvukla!a mozda nece nista od ovoga svega biti,videcemo!
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

pa treba!nesto sam nacuo,a svasta se prica,da ce ako dodje do toga,jedino na taj kpcs moci da radi karta!zato se ja raspitujem tamo gde pisete o tome!al nisam zadovoljan sa odgovorima!narocito od banane!
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

ko ima total u cccamu obvazeno i to odmah stavite disable emm na "yes"! ko ostavi na "no" kartica ce primiti update na nesluzbenom reciveru i automatski, jer nije u originalnom resiveru, i ne vidi serijski broj od recivera ce povuci update i blokirati!isto vazi za one kome karta radi u newcs ili oscam,iskljuciti au!vracanje u originalni resiver ne pomaze! ispise kartica nije autorizirana u tom prijemniku.
ovo bi bila samo mera predostroznosti,nista jos nije zvanicno,treba sacekati,ali za sigurnos,bolje uraditi ovako...za svaki slucaj!

ovo je najnoviji atak od strane nds-a

Zdravo Paradox
Ja sam prebacio na yes ali zato nece ni ostale kartice koje su na systemu imati update?????da li to stima???
A sta mislis da li se mogu samo Pink i TotalTV update iskljuciti tako sto u ubacis samo tu ili tu kartu update yes ili no????


Entitlement info
00aa 18-03-2011
00d2 18-03-2011
00d3 18-03-2011
00d4 18-03-2011
0ff3 15-03-2011
0fff 15-03-2011
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Halo

Kako stoju te stvari sa Total TV ja bas planiro uzet karticu, sta sad
je imah neko novi infos, da se uzima ili ne hoce li radit na CS.

pozdrav
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

hmm...

nedavno nije sky italia isto isla i opet proradila. moje misljenje da ce oscam biti lek da se moze total tv putem cs-a dalje prati. videcemo sta ce se desi.
 
Zurück
Oben