Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Tring me ndryshimin e kanalve

Dieses Thema im Forum "TringTV" wurde erstellt von Bessat, 28. Oktober 2010.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.524
  Zustimmungen:
  744
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  TRING DIGITAL,

  kanalet qe do te shtohen ne kete platforme satelitore jane: 21plus, 21popullore, 21junior, 21mix, kanali i ri i filmave TRING FAMILY, TRING SOAP (telenovela)
   
  #1
  doni gefällt das.
 2. Ramsi
  Offline

  Ramsi Newbie

  Registriert:
  1. Dezember 2008
  Beiträge:
  22
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Flm per Informacionin por kur do te shtohen kto kanale dhe me qfar frekuenca?:emoticon-0122-itwas

  kalo mire
   
  #2
 3. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.524
  Zustimmungen:
  744
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  pritet se sot do te lishohet sateliti i ri qe do te zevendesoj w2 dhe atehere do te lishohen kanalet e reja.
   
  #3
 4. Ramsi
  Offline

  Ramsi Newbie

  Registriert:
  1. Dezember 2008
  Beiträge:
  22
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  ishalla jo sikur kta tjert ne MPEG-4. per sky deutschland spe kam gajle ama ata tont, thojn MPEG-4 a nuk jan as MPEG-1, programet ja katastrof prej kualitetit.

  flm naten e mire
   
  #4
 5. fushkrujs
  Online

  fushkrujs Guest

  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Tringu nuk Transmeton ne Mpeg-4 dhe se kan ndermend per njeher,
  dhe mesa duket tani kur dhe sateliti i ri eshte djegur duhet te presim.
   
  #5
 6. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.524
  Zustimmungen:
  744
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  kuku po metem pa kanale te reja tash deri ne mes 2011, po te presem cka do te thon keta
   
  #6
 7. tonny_te
  Offline

  tonny_te Ist oft hier

  Registriert:
  12. September 2008
  Beiträge:
  118
  Zustimmungen:
  17
  Punkte für Erfolge:
  18
  Ort:
  EU
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Hajt se behet mire hehehe
  ndoshta di regullojne deri ne 2011
   
  #7
 8. fushkrujs
  Online

  fushkrujs Guest

  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  a mon mer Tonny qenke gjall ne ti se ke humb krejt,
  ndoshta i rregulloj po nese jo vjen tjetri ne jena msu mer prit:emoticon-0122-itwas
   
  #8
 9. tonny_te
  Offline

  tonny_te Ist oft hier

  Registriert:
  12. September 2008
  Beiträge:
  118
  Zustimmungen:
  17
  Punkte für Erfolge:
  18
  Ort:
  EU
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Po gjall me pak shpirt hahahhaa
  po cka me bo spo kame kohe veres tere kohen tue punue tani ma shume kohe
  po mire e kie ti na shkoj jeta duke pritur
   
  #9
 10. tavniku
  Offline

  tavniku Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  8. Oktober 2009
  Beiträge:
  83
  Zustimmungen:
  2
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Jo jena mete pa kanale te reja nje here se e kane leshue satelitin po ju ka hup dikun ma spo munen me gjete po deri ka mesi i vitit tjeter me duket se ska ma.
  A ka kush kartelen e tringut ketu ne forum se jame i interesuare me nderrue me naj kartel tjeter.
  Ju pershendet Tavniku
   
  #10
 11. dili
  Offline

  dili Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  26. März 2008
  Beiträge:
  65
  Zustimmungen:
  5
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  un ekam tavnik ne indrrojm edhe sky me ti dili66 klm
   
  #11
 12. TURM1000
  Offline

  TURM1000 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  10. März 2009
  Beiträge:
  77
  Zustimmungen:
  20
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  tung te lutem kush ka privat per te shit kartica per tring tv satelitor,doshte me shit pak ma lir jam shum ineresuar per kartica

  pergjigjuni shpejt flm shum
   
  #12
 13. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.524
  Zustimmungen:
  744
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Tring Digital ka shtuar kanalin me te ri MTV Europe 24 ore muzik e seriale Frekuenca 11140 H 27700 3/4......shikim te kendshem...
   
  #13
 14. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.524
  Zustimmungen:
  744
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  Vizion+ prej dites se djeshme eshte kriptuar pra nuk eshte me e lire por me pages.....
   
  #14
 15. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.524
  Zustimmungen:
  744
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring me ndryshimin e kanalve

  vizion+ nen presionin e shikuesve eshte perseri free
   
  #15

Direkt Antworten

Überprüfung:
Der Entwurf wurde gespeichert Der Entwurf wurde gelöscht

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.