Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Treba mi savjet od strucnjaka

dersate

Power Elite User
Registriert
28. Juli 2011
Beiträge
2.128
Lösungen
2
Reaktionspunkte
204
Punkte
233
Hallo,

moj prijatelj iz Berlina, bi gledao sto vise nasih programa, naprimjer, vijesti, sport, filmove i.t.d. Sad moje pitanje: koji nas tv paket to sve nudi i na kojem satelitu, i kolika je pretplata?
Hvala na tipu.

pozdrav
 
Ovisi koje nase kanale zelis gledati. Ja bi ti preporucio TotalTV tamo imas sve programe iz EX.YU. satelit 16° Eutelsat W2 ...pozzz
 
AW: Treba mi savjet od strucnjaka

Halo,

mog prijatelja najvise zanima sport, a taj TotalTV je prilicno skup.

pozdrav
 
AW: Treba mi savjet od strucnjaka

ma i da koristi cs, sta od nasih kanala moze gledati? satelit total tv, ip tv samo nettvplus, pozzz
 
AW: Treba mi savjet od strucnjaka

Idemo dalje

Na 39e ima polaris-> rts1,rts2, prva, Arena 1-5 itd.
 
AW: Treba mi savjet od strucnjaka

Max TV radi u CS ali ne 100% kako treba, Pink radi ali tezak za uhvatiti, sta znas koliku antenu ima ili koliku hoce da postavi, za Polaris mozda ne koristi motor vec ima 4,5 lnb-ova, ma mozemo se ovdje nagadjati koliko hocemo, neka napise do koliko para mjesecno, sat ili iptv, sta mu je draze i to je to.
 
AW: Treba mi savjet od strucnjaka

Kablovskim putem mu je najbolje zato sto je mnogo probirljiv a malo para bi da ulozi.
Nego ti njemu reci da nista ne uzima jer je sve skupo. ili nek uzme i Total i max i nettv i..... u Berlinu zivi a nema para....
 
AW: Treba mi savjet od strucnjaka

Halo,

hvala na vasim savjetima, sad mu netreba nista vise, umro juce, neka mu je dusa laka.

pozdrav
 
Zurück
Oben