Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Total tv<<Oscam/Cccam

AW: Total tv<<Oscam/Cccam

sa kartom koja je uzela novi update kako izgleda definitivno ne ide, druga karta sto imam ide bez problema.

vidite sta pise -> channel not subscribed

kao kanal nije predplacen a radi u orginal resiveru

classD3 ins54: status 90 00 = ok but cw=00 -> channel not subscribed
2011/04/12 15:40:06 BXXXXXX c testuser (091F&000000/0585/77:3465): not found (209 ms) by lower_card (of 1 avail 1)


mozda ce ipak izaci nesto ubrzo

poz.
 
AW: Total tv<<Oscam/Cccam

Nada zadnja umire,ako izade nece sigurno biti public nego ce se roditi novi poljak koji ce to sredivati.
 
AW: Total tv<<Oscam/Cccam

ista stvar je bila sa sky it nakon 3 mjeseca se pojavio oscam koji mogao citati ponovo i radi jos uvijek.

nista otvoricemo usi pazljivo slusati i strpljivo cekati ...
 
AW: Total tv<<Oscam/Cccam

bas tako..Sky Ita nije vezao Kartu sa Boxom..jer im nije ni dozovljeno
Zakonski..ali kod nas i nema Zakona..pa moze sta hoce..
nece biti lako..to mogu odmah da kazem..i trajace dugo dok se to odradi..
jer ovde je malo vise u Pitanju nego samo znanje kako dignuti Server..
ovde trebaju Strucnjaci koji su isli u Skolu za ovo..
rade vec mnogi na ovome..ali jos nista..i ako nesto bude bez pay nece moci...
 
AW: Total tv<<Oscam/Cccam

Ljudi, prenosim vijest s jednog foruma:

svi kojima tek dolazi update nek urade kako im je rečeno, ako su prepametni neka plaćaju 100€ raznoraznim likovima sa raznoraznih foruma

DISABLE EMM: no

TTV izbacuje novi sw za svoje resivere, vidi se bk opet i sve radi ko i do sad. Oni koji su povukli 112 treba da čekaju da im povuče novi (mislim, nisam testirao,javit ću).
Ovo nije imalo veze sa BK već su providere izmješali.
Info je iz BG a testirano na karti koja nije radila update do sada, i sad je prošao


neznam koliko je provjerena, meni karta jos radi nisam povlacio update, a oni kojima su stale ako hoce neka probaju ovo, samo kazem neznam koliko je istina to!! pozz
 
AW: Total tv<<Oscam/Cccam

iz tvoja usta u bozije usi.daj boze!
 
AW: Total tv<<Oscam/Cccam

ima tu vise Matematike nego sto se Pise..nije u Pitanju samo Soft..nego
na kojem Mjestu je sad Smjesten novi BK..
 
AW: Total tv<<Oscam/Cccam

pa da
zato ja mislim da je to patka,nisam lud da sad palim emm i onda kartu zajeb........ jos vise nego sto je
 
AW: Total tv<<Oscam/Cccam

dali i uopste ima potrebe da se stavi- DISABLE EMM:no? kod mene je bilo DISABLE EMM-ja I totalka stala a pink jos ,,pici``.Pink mi je bio na usb0,atotal na usb1.u smargo.
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben