Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TOTAL TV - Ajmo u Akciju

AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Pozdrav !!!

Ma uspešno ja radim i našo sam kodove koji nemenjaju ništa , to su za mene kodovi koji nešto rade, karta je slična Sk*.
Ako neuspe sad uspeće sa novom kartom,koja nije parovana, mora.

Na Streamboard ću probati i tamo sam član

Soko
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

druze dzaba se mucis i gubis vrjeme..
ttv karta je uparena ..sto znaci to..??
karti je potreban key kojeg ti nemas ili bilo ko..i sve da imas key..
svaki sahat vremena se mjenja algoritam kod ttv..to je dodatan problem..
nepostoji jos Emulator koji moze da uspije tu brzinu mjenjanja algoritma..
ako sky zeli da upari karte onda ti nepomaze nikako blokiranje emm..
jer nema slike bez paring emm..dosad oni salju posebne emm gdje se karta aktivira
ili produzuje....znaci sve zasebno..cekaj dok ti posalju jedan emm koji zahtjeva paring key
:) pa ces da vidis dati nepomaze nikakva blokada..
jedini nacin je ..da se iz CPU izcita algoritam ..onda napravi emulator koji bi radio
na principu orginalnog resivera..sto je nemoguce..
druga varijanta je..da se orginalni resiver prepravi i da radi kao citac za jedan nap..
oscam server kao sto to sad rade talijani za sky ita hd..
a mi imamo opci problem a to je da nas ttv nije ni 2% interesantan za druge kao sky ita ..
zao mi je sto sam ti mozda upropastio moral..ali realnost je taka kakva jest..
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Pozdrav !!!

Ma Jok , nema problema , taka je realna situacija.
Ako slučajno dobijem Kartu bez Resivera onda je možda karta neparovana ???
Ako uopšte dobijem novu kartu ??

Čuo sam već da su Bugari uspeli sa Totalom ali još nisam video.

Pozdrav !!!

Soko
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

do sada nista novo eto da se malo Ukljucim u temu

1. Nije bas Istina da se tu ne moze nista Uraditi sto se Tice Hardware Pairinga
2. Nase Totav TV Karte se mogu Usporediti sa V13 Kartama od SKY Germany
3. Stvar je sto se kod Total TV Tiers ne Produzuju na 60 Dana kao sto je to kod Sky
4. Emms se moze sastojati i od vise Sub Emma
5. Stvar koja Otezava Situaciju je da se Koristi vise Razlicitih Kartica kako Izgleda ali to zavisi mislim od Oscama i sta on Podrazumeva i kako Pise Global EMM

Jasna je jedna Stvar da se Salje Broj Kartice i i nekim EMM se salju jos 2 Dodatna Broja sta oni sada Znace jos nije sasvim jasno
Razlika je jos u Tome da Sky Salje celo vreme jedan te Isti EMM oko 10 Dana a Total Menja svakih sat Vremena svoj EMM iako je Kodirani deo EMM vecinom jedan te isti

Isecak iz Global EMM
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

EMMovi se Razlikuju dosta od Unique ali kao sto sam Rekao to moze i da bude do OSCAMA Zasto je to tako ili Total ima Razlicite Karte
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

S kojim brojem ti pocinje kartica..prva tri broja i zadnja dva broja..
koristi gbox kao citac kartice i onda preko evocamd kao klinet..
 
Šta možeš sa gbox i evocamd da radiš kad imaš prva tri broja i zadnja dva broja od karte ?? Nema šanse za Cs


Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

ma nije on mislio na CS vec da se u Global vidi malo vise ;)

na Primer u Global EMM ti ne stoji Serijski Broj Kartica vec samo u Unique za Tvoju Kartu ;)

@Soko1 ovo je drugaciji Sistem nego sto ga Sky Koristi zato se ne moze jednostavno Prevesti jedan prema 1
Druga Stvar je sto Postoji lista za NDS Videoguard po kojos se moze Emm Rastaviti samo sto je Total sasvim Drugaciji od Sky ili drugih NDS Videoguard Sistema

to od Prilike ovako Izgleda

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Vecina Informacija kod Totala ide Sifrirano na Kartu a Problem je sto ne samo Karta Dobija Informacije vec 2-3 Druga mesta u Boxu isto

Zasto ti Totalov Box ne Radi bez Karte ???
jesi li se ikad zapitao zasto ne mozes da gledas ni slobodne Programme kad Izvuces Karticu

ako si Zgrabio nekoliko EMMova Unique mogao bi mi Poslati pa da Pogledam kako je kod tebe tako bi mogao da Usporedim nesto samo ne javno Bolje na Private

Pozdrav od mene
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Napokon jos koje Saznanje vise u Jednome EMMu mogu biti Informacije i za vise Karti

Duzina EMM ne pise kao kod Sky na Pocetku posle 8230 vec ispred 4402 ili 4401 na Primer kao ovde 344401 34 HEX za Sifrovani Deo za Vasu Kartu

ima jos vise Saznanja i sta sve pojedinacno Znaci i polako malo vise o Tome kako ceo Sistem radi ali to nije nista za Otvorenu Diskusiju
 
Re: AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

______________________________________
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben