Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

To juz stypa w polskim kaciku

Jurand23

Ist gelegentlich hier
Registriert
30. April 2011
Beiträge
48
Reaktionspunkte
15
Punkte
28
No i doszlo do tego ze szariki , karteczki i kluczyki mozna sobie w zyc wsadzic...

To juz pomalu koniec takich for. A to z tej przyczyny :

www kropka telewizjada kropka net

nie ma sensz trzmac dluzej w tajemnicy bo i tak rozprzestrzenia sie jak plomien...

Tylko aktualny adobe player potrzebny. Nawet kodi nie trzeba. Oficjalnie swieci
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

robisz teraz reklame czy poprostu sie zalamujesz ze wszyscy juz majom i nikt ci nie powiedzial ??
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

czy jest to legalne? kiedys jak möj syn sciagal filmy przez P2P tzw. Tauschbörsen to dostalem 3 abmahnungen , po 800 euro , raz nawet bylem w Gericht, ale sprawe wygralem.
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

Na tej stronie nic nie sciagasz
To jest stream, legalnie napewno nie, kinox tez bie jest legalny

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

Hi

leci przez OVH z francji, przypuszczam że to podpucha,
przez dobre proxy można ogladać,
czasami tnie,
oby nie wyszła, śliwka robaczywka .

HF
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

czegos w tym nie rozumiem , po co udostepniac cos takiego,
jezeli to nie przynosi zysku.
Chyba ze jest to jakas podpucha ,?
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

na poczatku jest wszystko za friko , jak sie ludzie przyzwyczajom ze zajebiscie leci , to zablokujom i cza sie bedzie logowac i zaplacic

nieznasz tej metody jeszcze ??

przeciez to od lat dziala na tej samej zasadzie , najpierw wszystko za friko , a potem dojenie na maxa
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

mnie to nie interesuje, bo korzystom z sharingu, ale jak byda na urlopie , to niekiedy by sie cos takiego przydalo, nie dla mnie , bo na urlopie nie mom czasu na tv, ale dla mojej zony, ona nie moze przepuscic swojego seriali, M jak milosc i innych


a
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

Hi

@czutok

no to akcje mosz, abo co?

HF
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

nie , nie mam akcji , ale jestem na tyle stary zeby takie triki juz znac , to nie pierwszy i nie ostatni w moim zyciu

Poloki sa gozej niz sepy , jezeli sie nadazy okazja to cie wydojom z kasy w bialy dzien bez zajakniecia , i cos takiego jak ze friko , to niestety nie od poloka
jestes sam z polski , to powinienes znac nature polaka , za friko nawet w "przyslowiowego" ryja dzisiaj nie dostaniesz
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

polska jest chociaz wolna od imigrantow :emoticon-0157-sun:
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

jak wolna , a ci z ukrainy i innych krajow to co , turysci ??

zle napisales , w polsce jeszcze niema tylu nygusow co w reszczie europy , ale to sie zmieni na 100%
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

lepsi ukraincy niz nygusy i miejmy nadzieje ze sie nie zmiani!
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

Bobo13 jak zes nie byl na wschodzie to nie pitol, wsrod tych co tak chwolisz tez sa nygusy i to sporo. Roznica taka te ci sie jeszcze zintegruja, bo to co przychodzi tu teroz do Europy to chce swoje zwyczaje tu narzucac
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

no i skaczylo sie za friko , teraz loginy i placic , i jak zwykle powtoze

a nie mowilem ze to ino podpucha ;-)

gesendet uber taper ding
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…