Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

To juz stypa w polskim kaciku

Jurand23

Ist gelegentlich hier
Registriert
30. April 2011
Beiträge
48
Reaktionspunkte
15
Punkte
28
No i doszlo do tego ze szariki , karteczki i kluczyki mozna sobie w zyc wsadzic...
smilie_iek.gif
smilie_iek.gif


To juz pomalu koniec takich for. A to z tej przyczyny :

www kropka telewizjada kropka net

nie ma sensz trzmac dluzej w tajemnicy
cool.gif
bo i tak rozprzestrzenia sie jak plomien...
flyer.gif
flyer.gif
drinks.gif
drinks.gif


Tylko aktualny adobe player potrzebny. Nawet kodi nie trzeba. Oficjalnie swieci
crying_2.gif
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

robisz teraz reklame czy poprostu sie zalamujesz ze wszyscy juz majom i nikt ci nie powiedzial ??
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

czy jest to legalne? kiedys jak möj syn sciagal filmy przez P2P tzw. Tauschbörsen to dostalem 3 abmahnungen , po 800 euro , raz nawet bylem w Gericht, ale sprawe wygralem.
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

Na tej stronie nic nie sciagasz
To jest stream, legalnie napewno nie, kinox tez bie jest legalny

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

Hi

leci przez OVH z francji, przypuszczam że to podpucha,
przez dobre proxy można ogladać,
czasami tnie,
oby nie wyszła, śliwka robaczywka :).

HF
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

czegos w tym nie rozumiem , po co udostepniac cos takiego,
jezeli to nie przynosi zysku.
Chyba ze jest to jakas podpucha ,?
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

na poczatku jest wszystko za friko , jak sie ludzie przyzwyczajom ze zajebiscie leci , to zablokujom i cza sie bedzie logowac i zaplacic

nieznasz tej metody jeszcze ??

przeciez to od lat dziala na tej samej zasadzie , najpierw wszystko za friko , a potem dojenie na maxa
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

mnie to nie interesuje, bo korzystom z sharingu, ale jak byda na urlopie , to niekiedy by sie cos takiego przydalo, nie dla mnie , bo na urlopie nie mom czasu na tv, ale dla mojej zony, ona nie moze przepuscic swojego seriali, M jak milosc i innych


a
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

Hi

@czutok

no to akcje mosz, abo co?

HF
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

nie , nie mam akcji , ale jestem na tyle stary zeby takie triki juz znac , to nie pierwszy i nie ostatni w moim zyciu

Poloki sa gozej niz sepy , jezeli sie nadazy okazja to cie wydojom z kasy w bialy dzien bez zajakniecia , i cos takiego jak ze friko , to niestety nie od poloka
jestes sam z polski , to powinienes znac nature polaka , za friko nawet w "przyslowiowego" ryja dzisiaj nie dostaniesz
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

polska jest chociaz wolna od imigrantow :emoticon-0157-sun:
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

jak wolna , a ci z ukrainy i innych krajow to co , turysci ??

zle napisales , w polsce jeszcze niema tylu nygusow co w reszczie europy , ale to sie zmieni na 100%
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

lepsi ukraincy niz nygusy i miejmy nadzieje ze sie nie zmiani!
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

Bobo13 jak zes nie byl na wschodzie to nie pitol, wsrod tych co tak chwolisz tez sa nygusy i to sporo. Roznica taka te ci sie jeszcze zintegruja, bo to co przychodzi tu teroz do Europy to chce swoje zwyczaje tu narzucac
 
AW: To juz stypa w polskim kaciku

no i skaczylo sie za friko , teraz loginy i placic , i jak zwykle powtoze

a nie mowilem ze to ino podpucha ;-)

gesendet uber taper ding
 
Zurück
Oben