Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

titlovi za avi i divix

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
Pozdrav!!!

Dali mi neko moze pomoci oko toga kako da nastimam da kad gledam film u avi ili u divx formatu sa EX-YU titlom na DE800se clone da mi pokaziva nasa EX-YU slova a ne nekakve hijeroglife. Titlovi mi rade bez problema ali kao sto sam rekao nepodrzava nasa ex-yu slova. Reciver je kao sto sam vec prije naveo DM800se Clone od board sponzora a kao image imam najnoviju NN² 3.3.2 od ramiMAHER.

Hvala!!!
 
AW: titlovi za avi i divix

pozdrav naroge
kazi mi samo filmove dobijes vec gotove sa titlovima ili dobacivas sam pored?
ako sam stavljas tu ti mogu pomoci
 
AW: titlovi za avi i divix

To su dva razlicita fajla!!! U ovom aktuelnom slucaju je video fajl u avi formatu a titl u je u srt formatu. Jednio sta ja uradim je da preimenujem titl tako da se isto zove kao i video fajl da bi se automatski pokretao kad gledam na PC-u. Na PC-u mi sve ispravno pokazuje jer sam tamo sve podesio kako treba ali nemogu nesto slicno da nadjem na dreamboxu. Tako stvari stoje!!
 
AW: titlovi za avi i divix

E to da,, ja jih i preradjujem sa Subtitle Worksop mozes u srt i sub formate i mozes napis,boju,i tacno uskladiti ako ti ne stima !!
A u pozadini ti treba Vob Sub da ti to automatski dobaciva!
Za DM bi bio ovaj Subtitle Player pogledaj ovde
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


a ovde ima na yutube kako se ubaciva
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: titlovi za avi i divix

probat cu kad se zavrsi larin izbor. nesmijem sad ni blizu televizora da mi zena nebi razbila i reciver i daljinsko o glavu :338:
 
AW: titlovi za avi i divix

servus honda, nisam mogao da skinem onaj plugin sto si postavio jer pise da je datei uklonjena pa sam skinuo sa krkadoni stranice 3.09 verziju, instalirao i poceo konfigurirat i onda mi se srusio reciver i pojavio se onaj svima poznati zeleni ekran :emoticon-0124-worri. mozda da postavis novi link pa da probam opet sa tim jer mislim da ovaj neradi sa clone boxovima.
 
AW: titlovi za avi i divix

Pozdrav naroge
Evo posle dugog vremena sam opet taj Plugin ubacio (zbog tebe :emoticon-0136-giggl da vidim i testiram) !!
Mozda si pogresnog ubacio ima za OE 1.5,OE 1.6,OE 2.0 !!!
Ja sam skinio ovaj 3.01 za OE1.6 i taj radi na moj Clon tako da nema zelene slike,evo i par slabih slik sam sa handy napravio :dfingers:
Za ono kako se stavlja mislim da vec znas ,,,igranje halt sa ovim!
Ako treba dalje pomoc javi samo

Pozdrav
 
AW: titlovi za avi i divix

kod mene se opet rusi reciver i sa oivim pluginom, odustao sam. u medjuvremenu sam pogledao ostatak epizoda na kompjuteru. u svakom slucaju zahvaljujem na pomoci!!
 
AW: titlovi za avi i divix

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

hi kontesa
trebas skinut pravi titl ili namestis player ovde je sve u playeru kako i sta treba da se napravi!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@narog gledaj speijher da ti nije pun mozda zbog toga se ti rusi,pravo da ti kazem kod mene bas super radi
tu su par slika od mene

edit
by sbanane: zabranjeno javno postavljanje linkova koje vode u drugi satforum

s postovanjem
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: titlovi za avi i divix

pozdrav honda, uspio sam taj tvoj plugin instalirat i pokrenit sa filmovima koji rade na primjer na ORF-u ali kako da pokrenem titel sa ovim pluginom kad gledam film sa festplatte naprimjer u MKV formatu
 
AW: titlovi za avi i divix

Super da si uspeo
ovo sa festplate jos nisam probao jer je ni nemam,, a to sa mkv format neznam dal ce da ide
 
Zurück
Oben