Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

spajanje dreana na telnet

AW: spajanje dreana na telnet

hvala puno legenda si za pomoc preporucujem svima da se obratite sonyboysu za pomoc
@dado123,,,nemam nista protiv sto kolegu @sonyboys pripurucujes,,,i ja ga priporucujem dobar decko od 20 godina:good:
al samo da te pitam ko ti je juce bio na DM sa Teamwiever on ili ja ????:JC_hmmm:
 
AW: spajanje dreana na telnet

@dado123,,,nemam nista protiv sto kolegu @sonyboys pripurucujes,,,i ja ga priporucujem dobar decko od 20 godina:good:
al samo da te pitam ko ti je juce bio na DM sa Teamwiever on ili ja ????:JC_hmmm:

@dado123;@honda-civic
pozdrav mojim kolegama i nemoj da se neko ljuti ili nadje uvredjen naravno dao sam i ja svoje misljenje a honda je juce pomogao sa Teamviewer sto licno mogu da potvrdim jer to sam sinoc licno od honde i cuo!!!
sala na starnu svi smo mi OK i pokusavamo jedni drugima da pomognemo koliko mozemo i umijemo...
i jos jednom pozdrav za dado123 i honda-civic...:emoticon-0169-dance

sony
 
AW: spajanje dreana na telnet

Nisam ništa loše mislio Honda civic svi su i drugi na forumu okej pozdrav
 

Ähnliche Themen

Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…