Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Program za skidanje digi tv kljuceva

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Zdravo Zemljaci

Evo i jasam se prijavio na ovu stranicu i mogu da kazem supr ste nema frke i to mi je drago.
Samo ovaj program za skidanje digi kljuceva nemogu da skinem neznam zasto.Pa ako ko moze da mi pomogne bilo bi mi drago.

Puno pozdrava od mene

Topi:wacko1::wacko1:
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Zdravo Topi i dobro nam dosao,Hvala na Pohvali radimo sto se moze...

Pogledaj mozda ti Virus Program blokira skidanje,jer neki Virus Programi prepoznavaju ove Programe za Kljuceve kao neku vrstu Virusa,ali se nesikiraj nema Virusa,ja sam Postavio Program....i testirao...
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

dobro veche decki...dakle trebam pomoch...to jest meni malo dopizdilo..dakle imam EDISION 2620CXCI koji ustavri i radi medutim malo me ovi nashi programi zafrkavaju..i nesht sam chuo da ima reciver koji dakle sve otvara...od hrt-a do sky-a ..il na koncu konca i do xxl programa.. imam na kuchi dva tanjura...mislim da jedan ide na INTEL stranu a onaj drugi ima astru a i hotbird..
Ustravi ja se uopce nekuzim.. to mi je jedan prijatelj namontirao koji se nazalost dost na poslu povrijedio i otishao za Yu... i ja nikako da ga uspijem nachi..on je malo deprimiram radi ozljede ppa ni nejde na telefon

Vidite li vi neku shansu da se tu kod mene nesht opravi


Hvala unaprijed

stuttgart...je mjesto dogadaja
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

bok dieoto.
s tvojim recieverom mozes gledeti DIGITV(hrv.rtl,novatv,CMC..)SATELIT 1WEST
a za SKY i XX i ostale mozes samo sa CS, preko boxeva( dreambox,dbox2...) koji imaju Lan (Internet)prikljucak.
pozrdav IVEK75
:smoke:
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

fala Ivek...al sinoch sam opet probao aktualne cocove od 23.7 utipkat..al NOVa josh neradi... ili kod mene barem neche..ako si u blizini javi se

i naravno hvala ...
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Zdravo dieoto...


Kako si ubacio Kljuceve u Resiver??? dali si upisao ove 01: 70 E5 F2 97 B9 C7 DE F4 38 CC 1D BD A8 B6 84 CC,znaci ove Kljuceve moras upisati pod 2111 ili mozda je kod tebe 2011 NAGRA 2, zavisi sve do Resivera...
pokusaj Ponovo i javi nam Rezlutat...
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

kod mene je NAGRA2..a ostalo sam nemochan..stvarno
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Ćao vam svima

U septembru 2008 sam u Sarajevu kupio DigitaliS 7010IQ Reciever, najviše zbog gledanja Pre****e, ali kao što znate Pre****e je prešla na drugi sistem kodiranja, tako ispade da sam ovo džabe kupio. Živim u Leverkusenu i sa moga balkona mogu samo od Astra do Syriusa primiti (100cm tanjir, 4lnb), pokušao sam Thor da uhvatim ali nisam uspio, možda nisam znao ;-). Moje pitanje je šta ja mogu da gledam pošto mogu codove preko daljinskog da utipkam?

Kad se ispostavi da li će Pink preći na novi sistem kodiranja, pitaču vas za savjet šta da nabavim od opreme ;-)

Šta bi mi preporučili za gledanje Pre****e?

Hvala na odgovorima, super ste!
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Pozdrav denise
Sa 100 antenom bi morao uloviti tor
skini lnb sa sine i probaj rukom da ga mrdas da nades tor
ja taj sistem imam sa 85 cmm antenom i ide sve bez problema
na toru je jos otkljucan digi tv
sto se tice pinka to se nece moci pratiti vise sa gamom jer on ima dva paketa jedan u total tv(nds) drugi je pink sto ce se ugasiti tako da ce biti dostupan samo u totalu
Premijere je moguce samo pratiti preko cs ili abo znaci trebao bi nabaviti dreambox i jednu karticu da bi mogao da dijelis ili ima ljudi sto nude cs za lovu
pozz.
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Bok dieoto.
ja isto imam edision 21**,i kod mene rade Nova,RTL hr...sa ovim codevima od Mutati(gore).
najprije pogledaj rade li slobodni programi na Intelsatu npr.A1 ili koji drugi,ako ne rade onda podesi antenu.
kjuceve stavi na NAGRA 2 ,provider 2111 DIGITV, key 00 ili 01(od mutrati su 01, drugo ne diras.)Stisnes jos OK i normalno sve radi.
pozdrav i nadam se da smo tebi pomogli
IVEK75
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Ćao Vam,
ima li neka fora da se može gledati B92 ili FTV?
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

ima evo ti fora

u paketu TTV putem CS

pozdrav
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Hvala vam na odgovorima, odlučio sam da potražim Tor. Znam da sam desno od Hotbirda našao Syrius na 5 Stepeni Istok, ali neznam za Tor. Imate li možda frekvenciju i ostale podatke od Digi TV na Tor da mogu ciljano tražiti?

Hvala unaprijed
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben