Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

The_Patcher

Meister
Registriert
10. August 2010
Beiträge
919
Reaktionspunkte
146
Punkte
103
Pozdrav,
Imam digi u oscam i sve je radilo perfekt. Al sada u zadnje dvije nedjelje pomjenila se malo stvar. Ako dva tri dana ne palim kod sebe digi (samo ja pisem emm) i samo clienti gledaju, onda digi stane. I tek oped pocme raditi kada ja kod sebe stavim jeno vrijeme na eurosport ili eurosport2. Jel oni to nešta prčkaju?
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

pozdrav

mislim da to nije do njih nego do tebe,karta nedobija update i to je razlog zato moras jos nekome od clienata dati mogucnost da radi update..
 
Donegdje mora biti i do njih, jer dosada je islo i ovako. No dobro onda cu ponekat ostaviti malo na digiju kad niko na mom reciveru ne gleda tv. Vec kad smo kod te teme. Oscam server i oscam na dreamu spojeni preko camd357 updajtaju kartu super. Znaci ne treba extra mgcamd i tako dalje. Pozz
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

Promjenila se situacija nocas sam ostavio karticu cijelu noc preko Oscam/Cccam i povukla je uptade trajalo je duze nego inace ali sad je islo.

@Patcher probaj tako mozda ti pomogne.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

Ma oni nesto cackaju 100%. Ista situacija kod mene.
 
I kod tebe nema?
Ako imas madarski extra paket, on jos radi. Barem kod mene. Eurosport2 isto radi. Ali drugo sve mrak a entitelments su do treceg mjeseca 2013
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

Da isto je i kod mene euro 2 radi

Gesendet von meinem GT-I9305 mit Tapatalk 2
 
Jebo im ja sve po ...
Hehe .
Imao sam kartu vec i u org reciveru al nece ni tamo.
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

I ja sam je stavio u orig. Ali nema nista .
Morat cemo ih zvati nema druge
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

isti problem.

samo eurosport2 radi.


entitlemens start datum je 31.10(jucer) i tu je problem sto nije updatirano, na drugoj kartici(digi srbija) je start datum januar 2013 i tamo radi sve bez problema.
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

Kod mene nemoze biti do update kad mi je update prije par dana pokupio do 3 mjeseca
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…