Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

pomoc oko dm800hd clone

e_l_o

Ist gelegentlich hier
Registriert
18. Oktober 2009
Beiträge
97
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Ort
austria
pozdrav raja imam belaj oko navedenog boxa trebami cccam na njemu a neznam kako i gde da ga ubacimo ja i jaran jedan smo vec pokusavali a nece da nam uspije trenutno imam na njemu enigma 2 i dreamelite i mgcamd zelim samo da zamjenim mgcamd na cccam imal ko kavi idea i kako treba da postupim

hvala unapred
 
AW: pomoc oko dm800hd clone

Ovaj sw za clone 800hd stavi na svoj resiver i u njemu je sve sto trebas osim setings listi....gemini2-470-dm800-201002090910_8a8f8.nfi skini sa datebase instaliraj i to je to...Ubaci u conf. liniju i gotovo....Neces pogrjesiti sigurno...:dance3::dance3::dance3:










gemini2-470-dm800-201002090910_8a8f8.nfi
 
AW: pomoc oko dm800hd clone

hvala vam puno raja

imali ko da bi to htjeo da mi uradi preko wivera ajd budite ljubazni molim vas

jer se ja stvarno nerazumijem oko toga
 
AW: pomoc oko dm800hd clone

pa skini sa adonsa, za to ti ne treba teamviever

pozdrav
 
AW: pomoc oko dm800hd clone

reko da i ja nesto priupitam, da nebi morao otvarati novu temu a imam jedno pitanjce. snimio sam film sa titlom na HBO Adria i sad bi ga htio tako konvertirat da ga mogu gledat u dvd. sad me interesuje u kojem fajlu je sakriven titel od filma. imam clone dm800 i na njemu GP 5.1, video fajl je .ts ali mi nije sad jasno koji je od ovih ostalih fajlova titel od filma (.eit, .ap, .cuts, .meta, .sc) ako mi ko moze pomoc bio bih mu zahvalan!!!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: pomoc oko dm800hd clone

da neotvaram novu temu, dali je ko uspio ugradit cf kartu u dm800 clone ili original. dali tu ima uopste IDE 44 pin prikljucak???
 
Zurück
Oben