Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

ORF HD/SD i AustriaTV Paket idu preko EMU na Octagon HD resiverima

AW: ORF HD/SD i AustriaTV Paket idu preko EMU na Octagon HD resiverima

Zdravo kolega de mi reci jel imas novi octagon 1028 kakav je cita li ttv kartu kao i ostali octagoni,
 
AW: ORF HD/SD i AustriaTV Paket idu preko EMU na Octagon HD resiverima

Pozz kolega
radi ko zvrk karta preko MCAS plugina koji je i za citac i EMU.

Takodjer sam i Youtube probao i radi dobro kao i Browser.
Za Youtube vam treba u slucaju da nemate ugradjen hdd barem usb stick radi buffera za medjumemoriju.
Ne mora biti neki veliki ,ja sam probao obicni stari sa 256mb i radi takodjer.
Sto se tice kvalitete slike za tik je bolja od 1018 ali ti ima veze takodjer sa drajverima .
Prozessor je 400mhz i naspram 1008 i 1018 koji imaju 266mhz cpu je i razlika osjetna i moze takodjer iz tih razloga i obradjivati dodatne funkcije tipa youtube,mkv play,browser i ostalo.

Sve u svemu za lovu moze proci a kome trebaju drugi tuneri i oni stoje na raspolaganju u svim kombinacijama twin sat kabel ili dvb t ili jednastavno combo pojedinacno opet.

BTW Homesharing i CS je moguce takodjer kao i kod modela 1008 1008se i 1018 do sada .
I jedan je od 2 koji opdrzavaju HACK za ORF i Austriasat.
Toliko od mene za sada
Uzeo sam ga kod Bosnasat.
Na lageru su kako vidim-

Ja i sretan nadolazeci praznik Bozic svima koji ga slave i Nova Godina 2011 da ste mi svi zivi zdravi i debeli :D

:D
 
AW: ORF HD/SD i AustriaTV Paket idu preko EMU na Octagon HD resiverima

Mogu isto da potvrdim sto je kolega naveo gore.
Testirano sa octagon 1008.
 
AW: ORF HD/SD i AustriaTV Paket idu preko EMU na Octagon HD resiverima

jel zna neko jel se nesto mijenjalo oko kodiranja neidu mi svi programi na austrija sat
 
Zurück
Oben