Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

opticum 4000c i Digi TV!

Djoka

Newbie
Registriert
8. Mai 2009
Beiträge
17
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
imam opticum 4000c i Digi TV! Do sada sam menjao Nagra2 keys ali sada nemam dosta kanala, koje svakodnevno gledam (RTS 1+2, B92, Sport 1+2 itd.) Ako se ne varam onda su presli na Nagra 3. Sta ja sada mora da radim da bih opet gledao sve kanale? Molim za pomoc, vidim da je gospodin Borko onako bas eksperat na ovom polju. Hvala unapred...
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

hvala, ali na zalost ne mogu da procitam sta tamo pise: cs je dakle potreban ili neko ko moze da instalira novi software na mom opticum-u. ah bice zeznuto, toliko pare a sada nista od svega...
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

dzabe ti novi Software kad nema od toga nista..nema vise digija preko Set Boxova...sto je blio bilo je..sad samo CS i jedan od Linux Resivera kao nap...Dreambox ili D-Box 2 itd.....
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

da li mozes da mi kazes koliko to kosta?
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

pa ovako..uzmes ovde mkod nas u shopu jedan dreambox 500s clone kosta nekih 90€ i kupis sebi jednu Kartu da mozes da mjenjas sa drugima i toje to..nap...kod nas dole imas Total tv,HRT,BHT.Hayat itd...
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

kakva karta, kao sto vidis nisam eksperat vec mi je neko prodavao i rekao da mi ne treba Total TV.....meni je do sada bilo super ali bez RTS-a sam niko i nista a veceras igra moja Zvezda..
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

skros besplatno neide vise ta vremena su prosla, nazalost. ako ces se upustiti u CS (Cardsharing) onda ces trebati jedan "Abo" kao sto je murati vec naveo. Naprimjer (HRT, Hayat, TotalTV, BiH, Skyde.y, Skyit., .........)!
Ali posto vidim da najvise volis RTS 1+2 ti preporucujem da si nabavis odmah Total TV i imat ces sve te nase programe.
Cijene pocinju za Srbiju od 680 dinara a za BiH od 12 KM.
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

hvala na odgovoru ali se ipak nadam da ce moj Baja da mi nesto hakersi pronadje da ide bez placanje...kao sto vidim TotalTV nema RTS 1 i 2 itd.
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

nece baja nazalost moci nista tu hakerski..uzmi sebi Total tv tu imas RTS1 i 2 i gledaj ko covjek..ili kao sto smo napisali vec preko CS..to nije Hakerski nista nego svako placa po jednu Kartu ili vise...
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Total TV:

RTS1, RTS2, B92, FOX, Avala, Košava, Kanal D, B92 Info, Studio B, Enter, DoQ, SOS, Metropolis, Top Shop TV, Kopernikus, Spectrum, Palma plus, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, National Geographic, Discovery, Disney, MTV Adria, Motors TV, Discovery Travel & Living, AXN, Atlas, Top Music, Melos,Pink, Pink Movies, Pink Film, Pink BH, Pink M, Pink Kids, Pink Music, Pink Family, Pink Plus, Pink Extra, Pink Action, Pink Folk,Ultra, Pink, Pink M, Pink BH, Pink Music, Pink Family, Pink Kids, Sport Klub, Sport Klub +, Eurosport, Eurosport 2, ESPN America, Arena Sport 1, Golf Klub, Fishing & Hunting, Film +, TV1000, Cinemania, Hallmark, Fox Crime, Fox Life, Animal planet, History, Minimax/FilmPlus, Disney XD, E!, Fashion TV SEE, Discovery ID, MGM, Zone Reality, Zone Romantica, Sci Fi, BBC Entertainment,Cinemax, Cinemax 2,Arena Sport 2, Arena Sport 3, Arena Sport 4,.................
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

Hvala svima, evo i jos neko pitanje:

ako uzmem Dreambox 500s clone (citao sam vec o njemu) onda mi treba karta (zbog CS)

reci mi koju kartu da kupim i kako se ona zove i koliko kosta (na godisnjem nivou)?

da li recmi mogu da kupim Dreambox i da ubacim kartu od Total TV a da i koristim nemacke kanale i sve ostalo sto sam gledao (ASTRA, Hotbird, Eutel i Thor)?

vidim da mora mnogi vise da citam i da se raspitujem kod vas, vi ste pravi...hvala momci...javio Baja da ima ideju....javicu...
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

hmm....

ako hoces sebi da kupis dream i u njega koristiti total tv kartu treba ce jos externi citac kao phönixreader (za dm500), smargo ili easymouse2 (za dm800 hd ;) ). inace ce explodira (izgori) kartica ako je roknes u internom slotu. ali to strucnjak baja zna milijonski.

u vezi kartice koju da narucis, preporucio bi ti sky de vollpacket (60€ mesecno). za nje ti netreba externi citac i lakse bi nasao sharingpartneri posto je jaka karta.

nemoj se fiksirati na dm500 clone. jest da je jeftin i radi kako treba ali imas bolji receiveri kao dream800 ili dodas jos neke stoje onda lupis dm8000. sa ovi dva navedeni recewivera mozes fine stvarcice da radis.

sta se nemacki kanali tice nji mozes bez problema gledati, cak i oni internacionalni xxx. hehe


znaci moja ideja:

dreambox 800 ili dreambox 8000 sa sky deutschland vollpacket

pozdrav
 
AW: opticum 4000c i Digi TV!

u dm 500 sa phönix citacom neradi Total TV. Barem kod mene je tako bilo murati moze to potvrditi.
sve zivo sam probavo, tek kad sam uzeo dm 800 je sve islo kako treba.
Znaci DM 500 i Total TV je losa kombinacija.
 
Zurück
Oben