Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Novi fan klub!!!!

AW: Novi fan klub!!!!

@narog

vidim da si se ozbiljio da upostavis klub. stizu vec prvi amblemi.
neznam da li si znao za ove grupe ovde kod nas na forumu ---> LINK onda bi bilo oficijelno :emoticon-0148-yes:

cenjeni kolega @narog
ti kao osnivac i presednik novog fan kluba bilo bi mi drago kada bi dobio poziv od tebe da se uclanim.:thank_you:
 
AW: Novi fan klub!!!!

@honda majstore ti to pravo zagrijo stolicu i napravio pravi momacki amblem, svaka ti dala!!!!

@sbanane, nisam znao za taj dio foruma. cim napravim oficielno fan klub ti ces prvi bit pozvan.

bum se javil!!!!:dance4:
 
AW: Novi fan klub!!!!

cjenjeni kolega @sbanane i ostali cjenjeni kolege!!!!!

upravo sam i oficielno osnovao ovaj moj i vas klub pa eto ko hoce da se uclani neka samo klikne na ovaj LINK. istomisljenici su srdacno pozvani.

ajd uzdravlje :emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:
 
AW: Novi fan klub!!!!

Ova Signatura bi ti bolje pristala!


Ovde mozes vidjet kako funkz,,,,

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
:emoticon-0157-sun:
 
AW: Novi fan klub!!!!

e bravo @Honda-Civic legendo, sad ce mi ovo bit signatura, @sbabnane procitao sam PN :emoticon-0105-wink:
 
AW: Novi fan klub!!!!


e pa drustvo i ja da vam se pridruzim i svi imate poju podrsku a naravno narog.
Nadam se da sam dobro dosao na forum!!!!
:emoticon-0112-wonde pozz
 
AW: Novi fan klub!!!!

kao sto sam vec pisao, istomisljenici su dobrodosli!!!!!

P.S. valjal mi nova signatura sto mi je @honda napravio. @honda - otrov si za zene!!!!!
 
morete se komotno prijavit....:emoticon-0133-wait:
komotno se morete prijavit....:ja
 
ja se prijavljujem za klub mrzitelja mrzitelja gledanja iptv-a!:emoticon-0105-wink:
 
Alo Para je si preso na UPC i kako sljaka :358:
 
istomisljenici naprijed!!!!!:emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:
 
AW: Novi fan klub!!!!

morete se komotno prijavit.... :whistle2:
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…