Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Hi greffen,

hvala lijepo na ex-yu stimmen. :dfingers:

Imas li mozda detaljne karte ex-yu (BiH, Crne Gora, Hrvatska, Makedonija, Srbija i Slovenija) za IGO 8.5? :hell
Sve koje sam do sada nasao, su samo generalke u kojima su oznaceni (nazalost) samo eu-putevi i nista drugo. :ireful2:

Hvala i lijep pozdrav
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Hallo Antun
nazalost nemam jer ja koristim 8.3 i sa njom sa zadovoljan
pozdrav greffen
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Hi greffen,

imas li za 8.3 detaljne karte za ex-yu ili imas i ti samo generalke?

pozdrav A.
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

vidim da se vi ovde kuzite oko navigacija!moze li meni neko da pokaze kako taj igo da ubacim na ovaj uredjaj:sony nv-U73TC
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Hi kardiolog,

ja osobno nazalost ne poznajem taj navi, te ti ne mogu reci kako mozes da instaliras igo.

Predosptavljam :)laie_14:) da preko USB prikljucka mozes da instaliras igo.

Naravno, iz razloga tvoje sigurnosti, prije toga treba da "stare" karte "osiguras", da bi ih mogao, ako ti to ne uspije, ponovno opet "vratiti" natrag. Ako to ne ucinis, tvoj uredjaj bez doticnih karata ti ne vrijedi bas mnogo.

Osim toga, probaj da "osiguras" cijeli sistem; mozta to ide preko USB-a, pa ako ti instalacija iGO-a ne uspije, (bar teoretski) mozes da "vratis" cijeli sistem natrag.

pozdrav A.
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


e,nabavio sam istu ovakvu navigaciju!i na njemu sam probao igo 8.3.primo i amigo!to hoce da radi!a ja bih hteo od beckera da ubacim,ali nece da mi radi,uopste ga ne pokrece,dok kod kolege mi koji ima mediona hoce!jel zna neko zasto,vidim svi su od usera koji svracaju ovde nakacili u profilu da imaju neke besne navigacije,mora da se neko malo bolje razume oko toga!
 
Zurück
Oben