Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

greffen

Ist oft hier
Registriert
1. Februar 2010
Beiträge
101
Reaktionspunkte
40
Punkte
48
Ort
Münsterland
IGO 8.3 JEZIK EX-YU
ko ima navigaciju igo8.3 i zeli ex-yu stimmen:


http://remixshare.com/container/1ee470369c


PW. Balkan


Hrvatski-Natasa
Slovenski-Katja
-Mirko
Srpski-Nevena
-Toma


pozdrav greffen
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Hi greffen,

hvala lijepo na ex-yu stimmen. :dfingers:

Imas li mozda detaljne karte ex-yu (BiH, Crne Gora, Hrvatska, Makedonija, Srbija i Slovenija) za IGO 8.5? :hell
Sve koje sam do sada nasao, su samo generalke u kojima su oznaceni (nazalost) samo eu-putevi i nista drugo. :ireful2:

Hvala i lijep pozdrav
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Hallo Antun
nazalost nemam jer ja koristim 8.3 i sa njom sa zadovoljan
pozdrav greffen
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Hi greffen,

imas li za 8.3 detaljne karte za ex-yu ili imas i ti samo generalke?

pozdrav A.
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

vidim da se vi ovde kuzite oko navigacija!moze li meni neko da pokaze kako taj igo da ubacim na ovaj uredjaj:sony nv-U73TC
 
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

vidim da se vi ovde kuzite oko navigacija!moze li meni neko da pokaze kako taj igo da ubacim na ovaj uredjaj:sony nv-U73TC

Hi kardiolog,

ja osobno nazalost ne poznajem taj navi, te ti ne mogu reci kako mozes da instaliras igo.

Predosptavljam laie_14 da preko USB prikljucka mozes da instaliras igo.

Naravno, iz razloga tvoje sigurnosti, prije toga treba da "stare" karte "osiguras", da bi ih mogao, ako ti to ne uspije, ponovno opet "vratiti" natrag. Ako to ne ucinis, tvoj uredjaj bez doticnih karata ti ne vrijedi bas mnogo.

Osim toga, probaj da "osiguras" cijeli sistem; mozta to ide preko USB-a, pa ako ti instalacija iGO-a ne uspije, (bar teoretski) mozes da "vratis" cijeli sistem natrag.

pozdrav A.
 
Hi greffen,

imas li za 8.3 detaljne karte za ex-yu ili imas i ti samo generalke?

pozdrav A.


Čao,
većeras nemam vremena ali sutra ču se bobrinuti da ti nešto sredim ceo igo 8.3
Pre par dana sam bio u Srbiji i mogu ti reči da sam veoma zadovoljan bio sa njim
pozdrav

vidim da se vi ovde kuzite oko navigacija!moze li meni neko da pokaze kako taj igo da ubacim na ovaj uredjaj:sony nv-U73TC


Čao,
pogledaj ovde i probaj

pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Navigacija igo8.3 jezik ex-yu

Čao,
pogledaj ovde i probaj

pozdrav


e,nabavio sam istu ovakvu navigaciju!i na njemu sam probao igo 8.3.primo i amigo!to hoce da radi!a ja bih hteo od beckera da ubacim,ali nece da mi radi,uopste ga ne pokrece,dok kod kolege mi koji ima mediona hoce!jel zna neko zasto,vidim svi su od usera koji svracaju ovde nakacili u profilu da imaju neke besne navigacije,mora da se neko malo bolje razume oko toga!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…