Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

zakończony n-ka czy nc+?

W.E.Coyote

Newbie
Registriert
4. November 2008
Beiträge
5
Reaktionspunkte
1
Punkte
23
Hallo, mom taki maly problem: obecnie mom n-ka ale konczy mi sie oplata i teraz nie wiem czy sie oplaco dalej n-ka albo przejsc na nc+.
Z tego co zech czytol to nc+ z modulem ci+ mo podobno byc lepsze ale nie wiem czy nc+ chodzi na DM920 z Oscamem i CS.
NIestety nie mom za duzo doswiadczenia z tymi sprawami, a tu w Niemcach nie mom tez zodnego kto by mi cos doradziol.
Co Wy o tym myslicie?

Z gory dziekuja i zycza wszystkim duzo zdrowia.
 
Bedzie ciekawo, RSA uwalaja a 1884 padnie szybciej jak wszystcy mysla.

Narazie Adas
 
N-ka od czasów NC+ przestało istnieć, pozostał tylko sprzęt który NC+ pruboje blokować , parować , itd.
NC+ już teraz też nie istnieje bo zmienili nazwe na Canal+ i zaczynają pozbywać się starego sprzętu i kart
Coś kombinują , nikt tak dokładnie niewie co , ale dalej próbują blokować i zmuszać ludzi do brania ich sprzętu który jest już sparowany

Co z tego wyjdzie na serio nikt nie wie

Gesendet von meine Tasche mit Rauchzeichen
 
To znaczy ze najlepi w moim przypadku zostac na razie dalej przy n-ka i ja przedluzyc. Albo zech to cale zle zrozumiol.
 
Przechodzisz na umowe bezterminowa, placisz troche wiecej ale zawsze zrezygnowac mozesz.

Narazie Adas
 
Diekuja bardzo za info. Teraz wiem jak sprawy wygladaja i co zrobic.

Zdrowych i wesolych swiat.
 
Zurück
Oben