Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

zakończony n-ka czy nc+?

W.E.Coyote

Newbie
Registriert
4. November 2008
Beiträge
5
Reaktionspunkte
1
Punkte
23
Hallo, mom taki maly problem: obecnie mom n-ka ale konczy mi sie oplata i teraz nie wiem czy sie oplaco dalej n-ka albo przejsc na nc+.
Z tego co zech czytol to nc+ z modulem ci+ mo podobno byc lepsze ale nie wiem czy nc+ chodzi na DM920 z Oscamem i CS.
NIestety nie mom za duzo doswiadczenia z tymi sprawami, a tu w Niemcach nie mom tez zodnego kto by mi cos doradziol.
Co Wy o tym myslicie?

Z gory dziekuja i zycza wszystkim duzo zdrowia.
 
Bedzie ciekawo, RSA uwalaja a 1884 padnie szybciej jak wszystcy mysla.

Narazie Adas
 
N-ka od czasów NC+ przestało istnieć, pozostał tylko sprzęt który NC+ pruboje blokować , parować , itd.
NC+ już teraz też nie istnieje bo zmienili nazwe na Canal+ i zaczynają pozbywać się starego sprzętu i kart
Coś kombinują , nikt tak dokładnie niewie co , ale dalej próbują blokować i zmuszać ludzi do brania ich sprzętu który jest już sparowany

Co z tego wyjdzie na serio nikt nie wie

Gesendet von meine Tasche mit Rauchzeichen
 
To znaczy ze najlepi w moim przypadku zostac na razie dalej przy n-ka i ja przedluzyc. Albo zech to cale zle zrozumiol.
 
Przechodzisz na umowe bezterminowa, placisz troche wiecej ale zawsze zrezygnowac mozesz.

Narazie Adas
 
Diekuja bardzo za info. Teraz wiem jak sprawy wygladaja i co zrobic.

Zdrowych i wesolych swiat.
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…