Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

koja je vasa brzina internata

AW: koja je vasa brzina internata

izgleda da nisam najaci vise. makar ti je ping do jaja. to je ono brdo. reko sam vec jednom.
 
AW: koja je vasa brzina internata

Hahahahaaaaah danas sam isprobao opet onako iz zejebancije posto znam da su ovi speedtest portali do jaja i jedva sam se zaustavio koliko sam se zaletio :wacko1:

Ljudi ako hocete da vidite tacno brzinu kojom se krecete ili skidate onda koritite programe koji stalno pokazuju vasu trenutnu brzinu skidanja . Ja vec godinama koristim ovaj mali program

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
koji ne smeta i uvjek je vidljiv. I sad kad sam postigao ovu besmislenu brzinu skidao sam samo sa mojom maksimalnom brzinom od 25.000 tj. program mi pokazuje 24.600 kbit/s tj. 3.09Mb/s
 
AW: koja je vasa brzina internata

da san die österreicher noch im rückstand :emoticon-0103-cool::emoticon-0103-cool::emoticon-0103-cool::emoticon-0103-cool::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:
 
AW: koja je vasa brzina internata

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Alice Fun Tarif - 29,90 €

Jako sam zadovoljan, kod njih sam skoro vec 4 godine i nisam imao jos nikad nikakvih problema :good:
 
AW: koja je vasa brzina internata

Letztes Ergebnis:
Download Geschwindigkeit: 31445 kbit/s (3930.6 KByte/s Transferrate)
Upload Geschwindigkeit: 1981 kbit/s (247.6 KByte/s Transferrate)
Ping: 13 ms

Evo jednog od UPC Providera!!
Pozdrav:popcorm1:
 
Hallo

Pozdrav drustvo ko ima od vas Inode jeste zadovljni i koji se Fritzbox dobije kod
njih ako nepaltis onih 39,90 za 7270, nego uzmjes onu drugu Ftitz gratis tu pise samo FRITZ!Box Fon WLAN.

servus
 
AW: Re: koja je vasa brzina internata

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
pozdrav kolega, moj ti je savjet da se klonis inode-a jer su ti to najveca govna sto postoje na kugli zemaljskoj. ja sam imao stalno probleme sa konekcijom, obecanu brzinu nisam nikad dostigao. kad imas neki problem cekas u prosjeku 15 minuta na telefonu da ti se neko javi i onda moras imat srece da ti se javi neko ko je spreman da ti pomogne oko tvog problema a ne samo da te skine sa dnevnog reda. vodili smo vec raspravu o inode pa evo ti i LINK u pa malo procitaj o tome.
 
AW: Re: koja je vasa brzina internata

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Pozz
Kao sto smo diskutirali i kao kaze Narog bolje se kloni Inode,jer obecanih DSLAM-Datenrate kBit/s 20000 dobices nekih kBit/s 16013 jer njim ne izdrzu linije(kabel tanak ko 0koma josef) dobices pa ovaj Frzitz Box

hxxp://geizhals.at/eu/a234810.html
Kao mnogi kazu i ja bi ti priporucijo UPC-
P.S. za 39,90€ dobis vec Super Fit Paket!! izplati se bolje!! I imas nekih Sky programa isto u cjeni!

hxxp://www.upc.at/produktpakete/fit/?camp=sem-Caff&size=fit_big&site=hp

Download Geschwindigkeit: 31657 kbit/s (3957.1 KByte/s Transferrate)
Upload Geschwindigkeit: 1965 kbit/s (245.6 KByte/s Transferrate)
Ping: 25 ms
 
Zuletzt bearbeitet:
ma nervirame ovaj Aon sa ovim svojim svaki 8 sati zwangstrennung,
i jos hoce sad 15 eurica godisnje extra,samo zato bi ih otkacio uzinat zato sto su lopovi, a mislio sam Inode uzet zato sto ima Fritz pa da sredim kao server.

pozdrav
 
Zurück
Oben