Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Intrebari ?

AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Eu nu am Vu+Duo doar citesc la el si mie mi se pare ok
Am inteles ca nu merge ca si server daca il opresti probabil au sa remedieze si asta dar cine stie
Am un Dm 800 cu softul de Gemini 4.4 acum actual e 4.7 eu nu lam schimbat inca si merge perfect server si client fara probleme fara restart si cu usb w-lan
La un 8000 Ozoon in Flash si restu, aproape toate imaginile in Ba am deja probleme cu softul nou dar nu are rost sa ma pläng pentru ca experimentez toate tämpeniile ce apar si se mai blocheaza am incercat si cu Nabilo si aceeasi treaba
Este adevarat ca se incalzeste foarte tare Dm 800 dar merge poate daca adaptezi si un ventilator mic se rezolvä problema

Sectiunea "tu dai mie - eu dau tie" e pentru schimbul de linii
adica tu ai Digi si vrei sa schimbi cu cineva care are Max Tv si automat mai ai o cartela virtuala deci va puteti bucura amändoi de 2 Dth Ro

Hyundai HSS 1160NA nu are cearä mai bine zis este un lipic care se cementeaza si il dai jos cu grija prin polizare

mfg
 
AW: Intrebari ?

De curant mi-am luat un Amiko 8000 HD si ma tot invart dupa un tool ptr a-mi crea key ptr el acesta lucreaza cu key tip abs.Un convertor ceva de genul asta mi-ar prinde bine.
 
Zurück
Oben