Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Internet streeam ex-yu kanala

AW: Internet streeam ex-yu kanala

I ja jos trazim resenje za amiko. Sa OpenPli E2 ne radi. Stalno steka Slika i Ton
A na Web TV Plugin u Sparku treba Listu preko daljinskog unjeti slovo po slovo sta jako dugo traje.
POZ
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Dobro,uneo bih ja to manualno al daj te mi neki tip ili predlog,koju adresu da utipam?
Ja stalno neke linkove tipujem ali nikako nemogu dobiti sliku :-(
Evo jedan Primer:
mms://live.kanal5.com.mk/kanal5
Radi na laptop ili sa smartphone ali neče na WebTV :-(
Molim vas pomozite mi.
Poz
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Ovako: rtsp://live.kanal5.com.mk/kanal5
???
Probao sam al neide :-(
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

halo, rajo
moze li mi ko pomoci uvezi nasih EX-YU kanala, koji program mi treba za DreamBox 800HD-Sat da instaliram, i kako da ubicim te linkove u Resiveru,
da bi ih mogao gledati.

Jedno upustvo za pocetnika.

hvala unapred
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

]Zdravo.

pomoc

zanima.
Moguce je programe sa svog receivera "slati" u internet. Jeste da mi sa privatnim internetom nemamo bas toliko upload-brzine, ali sa naprimjer 1MBit/s Uploadom je moguce u stvarno finom kvalitetu da jos dvojica preko interneta istovremeno gledaju. Tako sam nekoliko puta kuci namjestio sve i starto, a na poslu sa VLC-playerom gledao Bundesligu :smoke:
Ako nekog zanima kako ide, imam jedan FAQ. Nije nista posebno potrebno, normalan PC, Linux receiver, VLC, Internet i Router.

pozdrav[/QUOTE]

Mene bi zanimalo, imam dreambox kod kuce i brz internet. Bilo bih sipuer da mogu na poslu gledati.
Ako mozes pomoci bilo bi super. Hvala
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Trazim Jos kako mogu gledati na mom smart TV
Dobio sam ovaj odgovor ali mi nista nije jasno
Jel sE neko rauzme u ovo?
Kako i gde da se logujem?
I ne mogu nigde naci 'vise aplikacija'




logujte se sa userom develop,password ne mora da upisete...udjete u smart hub,idite skroz dole na dnu gde pise ,,jos aplikacije''.videt cete gore opcije,udjite tu,,otvorit ce vam se novi prozorcic,idite na ip settings...upisite ip koji je kolega veso postovao (78.159.49.183),pritisnite ok,onda ce vam se vratiti predhodni prozorcic,idite skroz dole na start app sync...i instalacija ce se pokrenuti...posle ce na vasem samsungu biti instaliran nStreamLmod...otvorite ga...na bugarskom jeziku je...pre svih ovih radnji spremite usb fleshku,i ubacite poslednju listu koju je kolega ciefp postovao za dreambox media player (jer na samsungu radi),ubacite fleshku u tv....pokrenite nStreamLmod,nadjite gde pise cirilicno CKAHER USB,program ce pronaci fleshku,udjite u nju,videt cete listu u m3U formatu...gledajte...kod mene sljaka bez
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Pozdravljam Vas,

može li iko da mi da savjet ili uputstvo kako da instaliram IPTV Player na Azbox Elite HD sa OpenRSI 3.0 (PLI) Image, Kernel 3.9.2?

Hvala unaprijed ma odgovoru?
 
Kako mogu gledati na mom smart TV SAMSUNG ex yu kanale.Kako da se ulogujem.
 
Mozes preko google naloga preko samsung naloga ako si se registrovao.
Mozes i koristiti ott Player direkno sa smart HUB_a kao i Smart TV koji trebas za aktivirati nekih 5,do 6€ da bi ga imao u fullu.

Evo tu imas i da konvertujes m3u za smart tv i da ubacis listu (upload na smart tv) kao i forum i novosti u vezi playera.

Smart TV-->>
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

ott Player -->>
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

ott trebas se registrovati i mozes kostiti direktan m3u upload sa pc_a ili sa udaljenog linka za m3u.

Smart TV ocitava i user-agent dok kod ott Playera to jos nije moguce..

Pozdrav i Srecno
 
Mozesli mi objasnit kako preko GOOGLE i SAMSUNG naloga,jel ovo ostalo za meine je suvise komplikovano.Na smart tv pokusavao sam nekoliko puta ovako kako si napisao ali nisam uspeo.


Pozdrav.
 
Registruj uredjaj na primer preko PC_a na samsung i onda tu postavljas i mail koji koristis potvrdis na kraju registraciju.
Posle na tv ubacis password koji si i tamo na registraciji ubacio kao i isti e-mail..
Onda mozes da koristis samsung hub i za update i za nove instalacije.
Pozdrav
 
Zurück
Oben