Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

image za dreambox 500 clone

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
108
Punkte
103
trebao bi image za copiju dreambox 500
 
AW: image za dreambox 500 clone

skinuo sam ga i nece kada ga upalim stoji mi na TV system pal i zeleno save ali nece da ide dalje zbog cega
 
AW: image za dreambox 500 clone

niko nije imao sa ovakvim problemom ,ubacio sam image ali kada ide sam na postavke tv sistema stoji pal,i zeleno dugme save pokusavam na daljinskom pritisnuti zeleno dugme save ali nece nikako niti ga mogu ugasiti na daljinskom zbog cega bi se to dogadja
 
AW: image za dreambox 500 clone

Hi
Vadi baterije iz daljinca pa vratis i pokusaj onda ! Ako nece probaj sa drugim Image!
Pozz
 
AW: image za dreambox 500 clone

pokusavao sam i sa drugim image i sa baterijama ,sa drugim daljinskim od 7020 nece nikako
 
AW: image za dreambox 500 clone

Zdravo...


De nam samo napisi koji tije MAC od Boxa....ako pocinje ovako 00:09:34
onda rokni mu ovaj image Link ist nicht mehr aktiv. tu tije Cccam 2.1.4 vec na njemu..ides sa dreamup..
 
Hallo

Imo sam taki slican problem od svih image sto sam probo ni jedan nemoze osim Gemini 4.5 i onda je sve islo uredno pokusaj ubacit 4.5

pozdrav
 
AW: image za dreambox 500 clone

gdje bi ga skinuo da je pouzdan
 
AW: image za dreambox 500 clone

nasao sam ga i ubacio i nista isto ko i prije da nije nesto od resivera do daljiskog to jest da nije crko neki osigurac
 
AW: image za dreambox 500 clone

probao sam nobilo isto
 
a neki stariji gemini naprimjer 4.1 ili 4.2 i tako dalje
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…