Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Igel&Potrosnja struje

misko1234

Meister
Registriert
6. September 2010
Beiträge
924
Reaktionspunkte
157
Punkte
103
Pozdrav narode Koristim Igel thin client i bas me grebe da vidim koliko to malo cudo trosi struje pa sam kupio aparatic (Energie- Messgerät) sto se usteka u dosu pa mjeri potrosnju struje u Watt e ovako izgelda situacije aparatic pokazu izmedju 16-17 Watt


Wattanzahl: 17

Sati koliko radi: 24

Cijena po kWh u Cent: 18 cent
-----------------------------------------------------------------------
Potrosnja: 0,408 kWh

Iznos potrosnje: 0,073 € x365= 26,645€ godisnje

eto mozda jos nekog zanima, pa ako neko ima volje nek napise kako kod njega izgleda potrosnja.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Igel&Potrosnja struje

Sto se tice potrosnje ja struju jedem. 5000 kw ukupna potrosnja za godinu dana.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

Uff pa je ti to imas one krevete za Solarium:dance3:
 
AW: Igel&Potrosnja struje

Plazma mi guta oko 400 watti, imam pumpu za fontanu 220 watti, radi 12 sati dnevno. Nakupi se toga dosta.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

U Plasma guta dosta kad sporedis sa ovim LED tv, Plasma je pravo zderalo struje, jos prije oni prve generacije trosilu su u standby isto koda i rade.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

ja ne znam koliko mi sta trosi,al placam 85 eura struju mesecno.imam 3 televizora koji rade po ceo dan,5 kompjutera takodje i ostale aparate koji su u svakodnevnoj upotrebi.dal je mnogo ili malo...bem li ga.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

Juce sam se bas za novi televizor raspitivao. Bio sam u prodavnici i bas sam naleteo na momka koji se dobro razume. Interesuje me 60 zoll velicina, i on mi preporucuje samo plazmu. Led nemoze tako brzo da pokrece slike kao plazma, a na tu velicinu televizora se to primeti. Jedino sto trose vise struje, to je problem. To mora covek sam znati sta mu je vaznije, dobra slika ili manja potrosnja.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

@Para pa koda zivis u prodavnici , ja placam 56 Euro i sad treba da stigne obracun sigurno ce bit onda veca rata, 3 tv 2 od toga raudu non stop,3 recija,DVD, 2 Laptopa, i tako ........ dalje.

Borko sad sam gledo kod jednog TV ima Plasmu 50 Zolla ove zadnje serije Full hd sa 600hz slika je fantasticna preko hd reciver.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

Panasonic je trenutno najaci, na svim testovima su u vrhu. Ovaj je zakon TX-P65VT30 samo sto mu je cena zasad ebacka.
 
AW: Igel&Potrosnja struje

A u cijena mu je ogromna, ali je prava stvar. Stromverbrauch: 311W nije tako strasno, a tezina da se useres 63Kg pa moze se rec da ga ima.

hxxp://www.areadvd.de/hardware/2011/panasonic_tx_p65vt30_test.shtml
 
AW: Igel&Potrosnja struje

sto se tice Struje nisam neki gad netrosim bas nesto..u 3 Mjeseca 165€ zato sam platio 15 000€ 12 Plata Solar
i stim vecinski Grijem Vodu i Grijem Dup.
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…